• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    L4MA: ano, to presne tvrdim. Dobra prace.

    Ale k cemu jsou nekomu reakce na upominky by me taky zajimalo, ta anketa ma pro me hodne prekvapivy vysledky...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Video tagy pro loop, mute,... žádný zaškrtávátka nemají a taky nejsou :o
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESTEN: mas pravdu, proto nechame vsechno tak, jak to je. tak je to nejlepsi.

    nicmene bych se dovolil znovu optat, k cemu je ta funkce puvodne urcena? jak ji pouzivate?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    L4MA: kdyby pribyl jeden checkbox pokazdy, kdyz to tady nekdo navrhne, tak je jich tam dneska stovka, vzajemne nekompatibilnich. Tak se to proste delat neda.
    L4MA
    L4MA --- ---
    HARALD: urcite, nyx je typicka aplikace s naprosto perfektne optimalizovanym a nadesignovanym rozhranim, a jedna volba navic by kompletne rozmrdala celej ten dokonalej ekosystem.

    uplne vidim, jak by se to tu pak nedalo cist pres dotazy "k cemu ta volba je?", "tech nastaveni je moc, nevyznam se v tom, neslo by byto nejak zjednodusit?" pripadne "sere me, ze se to da vypnout!!! okamzite to zapnete pro vsechny!".
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HARALD: v cem komplikuje nastaveni fakt ze nechces notifikace od lidi ktery ignorujes ? jsem se ted asi ztratil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARALD: Ti co to nechteji resit, tak by meli stavajici default prece.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NOP: Spíš to komplikuje Nastavení. Čím víc by přibývalo nastavení, které jsou pro 99% uživatelů nezajímavé, tím hůř se v něm budou lidi orientovat.
    NOP
    NOP --- ---
    Zajímavé výsledky ankety ohledně upomínek. Evidentně tu funkci používám jinak, než ostatní. Každopádně bych ocenil možnost volby v nastavení, není-li to moc náročné k naprogramování.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja bych double nechal a rozsiril o to aby kazdej videl kdo ho v ignore ma a koho ma v double. to pak ziska ten spravnej socialni power ne ?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: radsi udelame anketu a pak to nechame, na co checkbox prosim te. aktualne se stejne furt premejsli nad omezenim DI, uz par mesicu.. takze se jeste par let premejslet bude.
    NOP
    NOP --- ---
    SITH: Nereaguje na mě, ale na příspěvek, co mám v upomínkách.
    SITH
    SITH --- ---
    NOP: jak na tebe může reagovat někdo kdo tě nevidí, resp. si tě dal do DI?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    L4MA:
    to je ale prece neco jineho...

    Precti si znovu o cem pise NOP.

    Zaměřil bych se na část: "který mám v upomínkách"...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    L4MA:
    kde?
    L4MA
    L4MA --- ---
    NOP: jak tezky je asi udelat checkbox, aby to nechodilo....
    NOP
    NOP --- ---
    Dovolím si jeden evergreen takhle při obědě.

    Dneska mi přišly 3 zprávy o tom, že někdo odpověděl na příspěvek, který mám v upomínkách. Chápu, že to asi někdo ocení, já však tuto funkci nechápu a popravdě mě obtěžuje. Bylo by fajn, kdyby se tato fičura dala v nastavení vypnout.

    Co však absolutně nechápu je to, proč mi musí chodit upozornění, že na příspěvek odpověděl někdo, kdo si mě dal do DI. To musí být nějaká cílená provokace, jinak si to nedovedu vysvětlit..
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Je drobný bug v ikonkách které se zobrazí při kliknutí na (+X) u příspěvku, pokud se ikonky nahrávají pomalu a člověk kliká rychle.

    Jde zreprodukovat jen tehdy pokud po kliknutí na +X číslo trvá netriviální dobu nežli se načte definice obsahu (tj. zobrazuje loadovací točící se sprite), a během té doby jeden stihne kliknout na +X u jiného příspěvku.
    Následně je pak ikonky nesedí - je možno vidět triviálně na počtu, a vypadá to, že se prostě zobrazí ke špatnému příspěvku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: ja bych vedel jak to zjistit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam