• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: jen doplním, že to dělá poslední asi 3 měsíce
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Když je někde nalinkonavé video a už si kliknu na přehrát, tzak proč se rovnou enpřehraje a musím znovu DUPLICITNĚ kliknout na PLAY?

    V minulosti to tak nebylo ne?

    PS: Nejedná se mi o okamžitý autoplay. To určitě ne!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SITH: pár nás má přístupy do gitlabu (já taky), tak na to kouknem. Potíže hlásit do příslušné nyxdroid diskuze tady na nyxu ;)
    SITH
    SITH --- ---
    TOOMIX: jen jak na něj už pár let nešáhl, tak je to plný bugů :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOODMAKER: nyxdroid si stáhni v příslušné diskuzi, je tam odkaz na apk ;)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: nejde to nejak zlepsit? Aby nyx font byl pri 100% sirce stejne velkej jak font UI telefonu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Bez nyxdroidu je to.tezky. Vsechno je malinky, blbe citelny a tezko ovladatelny. Pouzivam Firefox preview. Je to aspon v jinych browserech jinak?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Uz dlouho se mi stava, ze kdyz kliknu v "Poslednich" na nahled nejakeho velkeho (pravdepodobne) obrazku, tak se v "lightboxu" zobrazi rozsypanej caj. Priklad klik na obrazek viz lightbox1.png, orezanej vysledek v lightbox2.png. Lze s tim neco udelat? Mam na to workaround, v devtools / network si ten obrazek najdu a zobrazim v novym tabu, ale je to dost opruz. Nasimulovano ve:
    - Firefox 67.0.4 (64bit)
    - Chromium 75.0.3770.100 (64bit)

    L4MA
    L4MA --- ---
    REDSNAKE: aktualni opera, zvuk funguje.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: Diky budu hledat chybu u sebe
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: zvuky z youtube mi jedou, notifikace SZ se mi přehrajou na všech otevřených nyx tabech. Chrome 76
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Video z youtube vložená do příspěvku na nyx nepřehrávají zvuk. Po prokliknutí přímo na youtube zvuk funguje. Zvuk není na nyxu ztlumený.


    Pokud mám nyx v TABu a jsem na jiném tabu v prohlížeči, nezobrazují se mi takové ty +1 v hlavičce tabu při přidání příspěvku.

    Proměnlivě mi cinkají notifikace na SZ když jsem na jiném TABu.

    Opera, aktuální verze.

    Děje se to jen mě?

    Děkuji.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ACID: Hmm, pravda u obrázkových beru, že by automatické slučování bylo nepraktické... Tak jen pro správce.

    Jen koukej čerpat data, jinak prý levnější nebudou!
    ACID
    ACID --- ---
    NAVARA: U obrázkových klubů je systém 1 post 1 fotka fajn, podle čísla se rozhodnu jestli se podívám na mobilu s ne třeba ultra rychlým připojením, nebo to nechám na později/ntb..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: u toho přeci používáš reply, takže je poznat, na co reaguješ
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    A co kdyz komentuje nejake prispevky a pak zaklada vlastni vlakno?
    To je dost scifi...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: další

    - možnost sloučit několik příspěvků jednoho uživatele (tzv. tapetáře) do jednoho postu
    - případně to slučovat automaticky, pokud postuje pořád jeden a ten samý člověk
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NAVARA: řádově mívám mezi 10 a 20 taby, což bych řekl, že není tak moc
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DANIELSOFT: Nemáš otevřeno hodně tabů? Mne načítá klidně i 15 vteřin i.nyx.cz, pokud jich mám kolem stovky…
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    občas mi při reloadování sledovaných klubů hodně dlouho prohlížeč (tab s nyxem) visí a načítá na googleads.g.doubleclick.net

    nejnovější Firefox 64bit, IP v ČR, nepoužívám žádné blokování reklam ani ghostery, ani VPN
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FR: možnost u mých diskuzí (nebo těch kde spravuji), klidně jen pro premium správce :)
    - vypnout efekt doubleingore
    - zakázat mazání vlastních postů
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam