• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RAINBOF: Proc by to neslo ? WEBP nahraji na nyx a on pak zobrazi obrazek jako img src
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FATBOZZ: to tusim nejde protoze format je uvnitr.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Slo by prosim udelat ze kdyz nahraji WEBP, tak se zobrazi jako obrazek a ne odkaz na soubor ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VON_GILOTINE:
    Myslim ze svym pristupem a neprijemnosti budes spise ty zapadat na ten okraj spolecnosti.

    Ja DI NIKDY nepouzil. Bud umim vychazet s lidma i kdyz ne vzdy jsem ten hodny chlapecek vzadu a nebo nemam sebevrazedne sklony¨, protoze nekdo o me mluvi skarede pripadne se mnou nesouhlasi...

    Jestli nekdo jiny jo, tak to je jeho problem. Toliko k DI :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KOC256: ano a mas taky stejne dobrou radu pro DI a dalsi co se tu motaji furt dokola
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VON_GILOTINE:
    Nejsem zdejší support. Přišla otázka a já si jen uvědomil, že to je jedna z věcí co se tu objevuje stále dokola a rada je ta co jsem tu dal.
    Zda je správná nebo ne, nechám na tazateli.

    BTW: Nikdo tě tu nedrží...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KOC256: potvrdils, ze ti unikl zaklad moji stížnosti, je mi to jedno, od tohoto umirajici webfora necekam po vyvoji poslednich 5 let zhola nic.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VON_GILOTINE:
    Vidím asi kousek dále...
    Sorry na debatu nemám čas. Jak vidno, řešení to je a proč ti neřeknu - je to zbytečné.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KOC256: prosim? klikat na sledovane kdyz vedle mas historii?

    ne, it autismem myslim nedostatwk predstavivosti kdyz nevidis chybu v tom ze ti to ukazjuje cislaco nema
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VON_GILOTINE:
    No chtel jsem tim rict, ze to co nekdo povazuje za BUG jini povazuji za fajn featchures.
    On je asi korektni postup kliknout na "sledované" a používat to co ti dává apélikace (nyx.cz) k dispozici.
    Ale to už se dostáváme do akademické debaty...
    Na zbytek věcí je zbytečné reagovat, pokud IT nerozumíš, tak to nemá cenu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KOC256: jak souvisi editace prispevku s tim o cem se bavíme? na reklamu mam adblock dekuji. takze si mam platit premiovku a nechat blikat reklamu v záhlaví a najednou to neni bug?

    proc je ukazovani te chujoviny nelogicke podmineno reklamou?

    sry jsrm asi malo it autista
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    KOC256: jo, to pomohlo, dik!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VON_GILOTINE:
    myslim, zenemas tak uplne pravdu. Vminulosti to tu snad i Nyx (?) vysvetloval, ze to je vec reklamy, ktera refreshuje (vynucuje refresh) stranky.

    Pro me treba nenahraditelna featchures, kde "mohu" editovat predchazejici prispevek, pokud v nem udelam chybu.

    A jak jsem jiz psal, pokud vim, staci si zapnout zobrazovani reklamy (i v premiovce) a bude se to chovat stejne - viz tve "nemohou mit premiovku".
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DUNICAN: to neni bug, ale featura premiovky, nektere sere natolik ze kvuli tomu nemohou mit premiovku. nezmeni se to. bohuzel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUNICAN:
    Zapni si reklamu.
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Ahoj, donedavna, kdyz jsem sel z historie do klubu s neprectenymi prispevky a pak se vratil zpet do historie tlacitkem Zpet, tak ty neprecteny prispevky se ukazovaly jako precteny (tzn. zmizelo to cerveny cislo). To se ale ted zmenilo a diskuze porad vypada, jako ze tam mam neco neprecteno. Casove to presne koliduje s porizenim premiove verze, ale nevim, jestli to s tim souvisi. Lze nejak to chovani vratit zpet?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NAVARA: hele, jestli chces diskutovat o btc, prijd za nama do bitcoin auditka, je tam par matadoru, ktery do hry vstoupili brzo, ja nabehl na 7$ a urcite ocenis idecka jako je treba koudy.

    a abych to shrnul:
    1. delam it, zhruba tusim jaky sou ceny za hosting. jak virtualni, tak fyzickej.
    2. naprosto vubec nepredpokladam, ze hlavni prijem zivobyti id nyx je tento diskusni server (jestli ano, tak pardon)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VYHULENY_UFO: To může platit pouze pokud se to vejde do zisku a neplatíš z toho provoz serveru (ale jen koks a děvky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NAVARA: ja myslim, ze sber bitcoinu je neco jako priprava na duchod. to znamena, ze si je nechavas ve fondu a sahnes na ne jenom v nouzi nejvyssi. ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VYHULENY_UFO: Podle adresy běží nyx.cz na UPC a nevšiml jsem si, žeby UPC bralo bitcoiny jako platbu. Takže pokud chce Nyx zaplatit fakturu, musí převést bitcoiny na peníze a tedy se ztrátou - nemůže je držet na roční investici, UPC na dluh nejspíše nepojede.

    Takže naopak oproti ostatním platíš méně ;p
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    RAINBOF: Nevím co tu řešíte, ale jestli si UFO stěžuje, že nevidí něčí příspěvky, je to pokrytec na n-tou, neboť on double ignore rozdal spoustě lidí co s ním častěji někde nesouhlasili (mj. třeba mě a proto jaksi nevím, co tu řešíte, protože vidím jenom tvé reakce, ale už ne původní kníkání :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam