• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SITH
    SITH --- ---
    mám dotaz :D
    1) v jednom klubu mám příspěvek
    2) na příspěvek přišla reakce
    3) poté jsem do klubu přestal mít práva vstupu
    4) v přehledu mám notifikaci o reakci, ale nemůžu si jí přečíst, protože 3)
    5) notifikace mi nezmizí, protože 3)

    co s tím? :D

    NOP
    NOP --- ---
    (Hej! O DI se nemluví!)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Bude se nekdy opravovat ten bug se zobrazenim poctu novych pripevku od ID ktere jsou/mam v DI? Posledni dobou me to docela vytaci. Vidim novy prispevek, kliknu a nikde nic.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ATOMSK: ne úplně nejlepší nápad, je spousta klubů od kterých random obsah prostě jeden vidět nechce.

    Možná max ve variantě: věci co mají X+ likes a dal jim to někdo z přátel.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nemusí to být nutně na gate, třeba stránka feed, která by mi ukazovala nové posty v bookmarkách v jednom sloupci, v historii v druhém a na celém nyxu v třetím :)
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    NYX: Ale jo. Poslední dobou právě používám nejčastěji poslední příspěvky. Právě, že ani moc uživatelů takhle tu funkci nepoužívá. Na homepage jako widget by to bylo víc na očích. Stačilo by buď dát všechny poslední tak, jak se to teď používá nebo klidně i filtrovat na několik okruhů klubů, co mě zajímá.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMSK: Mas pocit, ze by to tam nekdo chtel v surove podobe?

    Nad obsahem uvodni stranky po prihlaseni obcas premyslim, takze si navrhy klidne poslechnu.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    Zvažovalo se tu někdy použít poslední příspěvky jako feed na homepage?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MCKIDNEY: ja nevim, pro me jsou tyhle chaty typu hofac, okoun, lidecz, nyx ci fejsik stvoreny jen kvuli tomu, aby na nich lidi zabijeli cas a admini jim mohli posilat reklamu. jde o to zabit cas a nechat admina-y neco vydelat, ne?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VYHULENY_UFO: Jestli to neni ten problem - pro prilis mnoho lidi se z nyxu stala nahrada televiznich novin a jejich rutina. Double Ignore je adblock a na okurkovou sezonu si stezuji nekonkrektnim a neviditelnym adminum. K tomu pak spamuji kluby stezovanim si na spamovani ostatnich.

    Chcete po NYXovi, aby vyresil problem mid-life crisis.
    MASTERMIND
    MASTERMIND --- ---
    SITH:
    1-souhlas tolik pozvanek je nesmysl. Asi nejlip je vyrusit komplet.
    2- feedbacky a doporuceni nefunguji a rozhodne nejsou zarukou kvality. Zavani to kastovanim, pseudo elitarstvim a ve sve podstate anuluje rovnost. Asi nejlepsi reseni jak omezit umyslne obtezujici id je potvrzeni pres sms.
    3- kontrola ip je k nicemu, pro nekoho kdo bude chtit obtezovat, neni problem ip obejit. Hlavne pro mobilni uzivatele co se napoji na jakoukoliv volnou wifi.
    4- mas rad inkvizici? Ja tedy ne. Pokud se znelibis konci to vzdy spatne. Tady ignore funguje dobre. Jen nechapu proc to tolik lidi musi oznamovat ze si dava nekoho do ignore. Takovy trapny radoby teatralni divadlo. Spis bych uvital kdyz by ignorovany clovek mel nejak videt ze je druhym clovekem ignorovany. Treba ze se mu jeho text bude psat cervene a treba mu dojde ze je zbytecne se snazit reagovat. Obustrany ignore neuznavam.
    5- to by bylo fajn, jen kdyz by to byly skutecni admini a ne ze nekteri jsou si rovnejsi.
    6- na to ze vetsina uzivatelu internetu neumi cist psanemu slovu rozumi dle sveho jak se jim to zrovna hodi a ze si se ted sam zaradil do mstejne skupiny na kterou si stezujes. Tak dobry.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX:
    
    var_dump(filter_var('bob+plus@example.com', FILTER_VALIDATE_EMAIL));
    
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VYHULENY_UFO: a co konverzačky? hrát třeba nějakou D&D, když se půlka lidí navzájem nevidí, je dost bizar
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    KOC256: asi nejlepsi je aplikovat postup z RFC 5321, kde se v sekci 2.3.11 pise:
    Consequently, and due to a long history of problems when intermediate hosts have attempted to optimize transport by modifying them, the local-part MUST be interpreted and assigned semantics only by the host specified in the domain part of the address., tedy vyhodnoceni platnosti local part by pri volnem vykladu tohoto pravidla bylo mozne nechat zcela na prijemci.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HRAFNAIN: mikrotransakce snad nejsou problem, platim si premiovky bitcoinem.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VYHULENY_UFO: v pohode, jo? nevypadalo to tak, ale ty si desnej pohodar

    jinak bych teda nechal normal ignore, ten je super.
    A namisto DI nabizel kosmetický balíčky, mikrotranskace nebo tak něco
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: co jsou v di, se muzou podle me zucastnit. me ma par dementu v ignoru a normalne sem se souteze v poznavani kapel podle obrazku v pohode zucastnil.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    VYHULENY_UFO: hele doping nech dopingem, tohle neni stejnej pripad. proste se zamezuje v tom, aby se ostatni, co jsou v DI mohli vubec ucastnit hry.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: ja osobne beru boj proti dopingu jako kdyz blaboli id marek_prchal.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    VYHULENY_UFO: nic takovyho ani netvrdim. jen to byl navrh. a pokud vim, pravidla vetsinou doping prave vylucuji. v tom je ten for.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam