• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Měl jsem někdy na nyxu další účet?

    46 hlasy od 46 respondentů

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: super, tak bysme tady zustali dva :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: treba ja.
    Lidi to delaj protoze maj pocit ze muzou zacit znova a nejak lip. Jako treba prevraceny. Jenze kdyz je jeden kreten povahove časem se to provali
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VON_GILOTINE: proc to ti lidi delaj? to nestaci mit jenom jedno id? nyx je rozsahlej, auditek je tady plna prdel vody a kdyz mas jenom jedno idecko, tak lidi presne vedej na cem sou, s kym maj tu cest a nemusej bejt zmateny.

    ja mel taky docela dost prace s vysvetlovanim, ze multaky nejedu. svyho casu si nektery dementi (napr xchaos) mysleli, ze mam taky multaky, abych mohl chodit do diskusi, kde mam banan. rekni mi proboha proc bych si mel delat dalsi multaky, kdyz si platim pohodovou premiovku?


    faktem asi je, ze za multaky by mel dostat zakaz i jejich tvurce, ale zustal by pak na nyxu i nekdo jinej nez jen ja?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NYX: takze jediny trest za alter id je ze mi je zruseno alter id?aha no tak to je.. to si du zalozit 15 alter id dik
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: Ten uz je vyhozeny nejakou dobu co jsem koukal
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    k cemu je deklarovany zakaz alter id, kdyz se nijak nevymaha a nijak netresta? priklad id howking, dostane ban, vytvori si alter a jde do te same diskuse si stezovat.
    bude tahle mizerie ne/pravidel pokracovat dokud to tu nevymre nebo je proste tak fakt tezky se k tomu nak postavit?

    ja abych vedel ze si takle muzu vytirat i s jinejma pravidlama, kdyz uz to tu funguje tak ze staci byt protrely id a mit premi9vku a projde vsechno
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: Nejde
    SITH
    SITH --- ---
    lze v notifikacích zadat, pro jaké diskuze chci dostávat notifikace?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VON_GILOTINE: choděj tam lidi z nyxu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    co se tam deje ze se v tomhle catchall clubu urovne na co myslite udeluji banany?
    SITH
    SITH --- ---
    DRAGON: jo, v nastavení / odstranit. Mám to, díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SITH: pokud ti sebrali pravo vstupu do diskuze, proc si tu diskuzi neodstranis z oblibenych? jen me to tak napada :)
    SITH
    SITH --- ---
    mám dotaz :D
    1) v jednom klubu mám příspěvek
    2) na příspěvek přišla reakce
    3) poté jsem do klubu přestal mít práva vstupu
    4) v přehledu mám notifikaci o reakci, ale nemůžu si jí přečíst, protože 3)
    5) notifikace mi nezmizí, protože 3)

    co s tím? :D

    NOP
    NOP --- ---
    (Hej! O DI se nemluví!)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Bude se nekdy opravovat ten bug se zobrazenim poctu novych pripevku od ID ktere jsou/mam v DI? Posledni dobou me to docela vytaci. Vidim novy prispevek, kliknu a nikde nic.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ATOMSK: ne úplně nejlepší nápad, je spousta klubů od kterých random obsah prostě jeden vidět nechce.

    Možná max ve variantě: věci co mají X+ likes a dal jim to někdo z přátel.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nemusí to být nutně na gate, třeba stránka feed, která by mi ukazovala nové posty v bookmarkách v jednom sloupci, v historii v druhém a na celém nyxu v třetím :)
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    NYX: Ale jo. Poslední dobou právě používám nejčastěji poslední příspěvky. Právě, že ani moc uživatelů takhle tu funkci nepoužívá. Na homepage jako widget by to bylo víc na očích. Stačilo by buď dát všechny poslední tak, jak se to teď používá nebo klidně i filtrovat na několik okruhů klubů, co mě zajímá.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMSK: Mas pocit, ze by to tam nekdo chtel v surove podobe?

    Nad obsahem uvodni stranky po prihlaseni obcas premyslim, takze si navrhy klidne poslechnu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam