• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Tady by se mohlo udelat nejaky FAQ pro lidi s premiovkou. Za chvili prijde nekdo s tim, ze mu zustavaj neprecteny po vraceni se zpet..
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SKAFF:
    KOC256:
    Aha, asi jo, vidim najednou i nejakou 1GB kapacitu pro soubory. No ale vypinatelny by to prece jen bylo lepsi. Ne kazdej tyhle ficury vyuzije nebo mu vyhovuji, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ROMANICAK:
    SKAFF:
    Jsi nemel premko a doslo to k tobe ted s tim free premium?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    ROMANICAK: ty jsou tam roky ne?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ahoj,

    rad bych pripominkoval ty novy filtrovaci ikonky v seznamu diskusi - podle me se to stalo strasne neprehledny. Driv jsem hned videl kde mam kolik novejch prispevku a taky jsem na prvni pohled videl kde jsou odpovedi. Ne ze by to tam nebylo, ale ted se to tak nejak opticky zahltilo a je to neprijemny pro oci.

    Neslo by pridat moznost si tyhkle filtrovaci ikonky vypnout? Treba nekde v osobni->nastaveni diskusi ?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUULUU: tak je to od zacatku funkce "chatove okno", proto ji vetsina soudnych lidi nepouziva. zvykni si.
    NYX
    NYX --- ---
    ZUULUU: ╮ (. ❛ _ ❛.) ╭
    NYX
    NYX --- ---
    ZUULUU: Nesmazal ji nekdo nez jsi ji precetla?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: treba autoplay! nedavno jsem premejslel ze bych si napsal malou gif-as-a-service servisu kam by se linkovala mp4 a ono by ji to transparentne prevedlo na gif :)
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: převod jsem měl vyplý, ale pořád ze zdrojáku fomátování zmizí, teď jsem to zkusil znova.
    Mimochodem při vkládání textu se zaplým JS se odmaže poslední newline pod místem vložení.
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: Da se myslim to obejit tim, ze vypnes prevod radku na br tagy, pak ale musis dat br vsude manualne
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    HARALD: proste jakykoli zdrojak s tabulkou... prisel jsem na to tadyhle pri tvorbe zahlavi [ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2) ]
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    SKAFF: tak jasne, prekopirovat text do editoru jde, ale ne vzdycky ho mas po ruce, treba na mobilu, atp
    HARALD
    HARALD --- ---
    VOYTEX: Tak vyjadřoval jsem se k tomu, co jsi napsal. Telepat nejsem, takže hádat, že jsi myslel něco jiného, ještě neumím.

    Zkus nalinkovat ukázku toho, co tě trápí.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    HARALD: Nechci lamat radky v tabulce, jde mi o zdrojak, z ktereho po ulozeni na nyxu zmizi formatovani mezi tagy <table> a </table> (ale ostatni newlines a mezery ve zdrojaku zustanou). Takze reeditace tabulky je neprehledna, bo zmizela vertikalni struktura, je na jedinem radku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: aby mezitim nepřišly do mody zas transputery
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ale nepospíchá to tolik, atributy k tagu video jsou důležitější :o
    NYX
    NYX --- ---
    Kazdopadne tohle by chtelo nejake chytrejsi reseni.
    HARALD
    HARALD --- ---
    VOYTEX: Obsah tabulky je brán jako html text. Všechny konce řádků tak jsou interpretovány jako mezera. Jestli chceš lámat řádky v tabulce, používej BR tag nebo zaškrtni konvezni konbe řádků na BR dole pod prostorem pro napsání příspěvku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam