• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ale nepospíchá to tolik, atributy k tagu video jsou důležitější :o
    NYX
    NYX --- ---
    Kazdopadne tohle by chtelo nejake chytrejsi reseni.
    HARALD
    HARALD --- ---
    VOYTEX: Obsah tabulky je brán jako html text. Všechny konce řádků tak jsou interpretovány jako mezera. Jestli chceš lámat řádky v tabulce, používej BR tag nebo zaškrtni konvezni konbe řádků na BR dole pod prostorem pro napsání příspěvku.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    proc se smazou vsechny newlines mezi <table> </table>? cela tabulka je namastena na jeden radek
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    VOYTEX: a vlastně hned poté co se "nic nestalo" jsem zapl js, browser pak dělá refresh a pošle znova i odeslaný formuláře.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: komplet akce po zalogování ani náhodou, ale měl vyplej js, a prostě zadal číslo, enter.
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: Dokazes to zreplikovat krok za krokem?
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    Hlásí se sem bugy? Zadal jsem číslo do "výpis počtu postů na stránku", a počet zůstal stejný, ale stopla se mi anketa v záhlaví klubu.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MATHES: to je pravda, ale to API by se mi libilo! :]
    MATHES
    MATHES --- ---
    TARMAQ: pokud by to bylo reseni pres checkbox, tak ho proste nezaskrtnes a je ti to fuk, ne?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    tohle prosim ne, strojove zpracovavam ankety a pokud budou odpovedi v jinem poradi nez otazky, muzu se jit klouzat.. samozrejme pokud by na ankety bylo vysaveny nejaky API, nezlobil bych se :]
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    NYX: tak pridej checkbox
    NYX
    NYX --- ---
    FEKALNIK: Nevim jestli je to zadouci, obcas ma poradi nejaky vlastni smysl (vek, pocet atd) a clovek chce videt na prvni pohled jake to ma rozlozeni.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Neslo by nastavit anketu tak, aby se po uzavreni seradily otazky podle hlasu (od nejvic po nejmin) ?
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRAFNAIN: odpovis "ok"?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    KOC256: ani ne, tam mam spoustu veci na "ažpak", ale jde mi o tu primou interakci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HRAFNAIN: Dat si do upominek?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    slo by plusovani palcema i v poste?

    mozna blbost, ze ho, jde jen o tu lenost, ze nevim, co rict, ale chci dat najevo, ze ok :)
    nebo treba nekdo posle nekolik odkazu, treba na youtube, whatever, tak oznacim ten spravnej.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ja nikoho nebanuju. Ziju se svetem jakej je.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VON_GILOTINE: Tohle je ještě pochopitelné, ale jsou tací, co si plní DI, ale paranoia jim nakonec nedá a z Alter eg nahlížejí jestli je ti zaDIckovani náhodou nepomlouvaji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam