• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NYX: neviditelní jako že se přepli do módu kdy nejde sledovat jakou diskusi čtou a otevřeli si poštu?
    NYX
    NYX --- ---
    CHEVALIER: Mozna ji ctou neviditelni
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    filtr mlčí - V poště se mi stává že u IDček, s kterými si píšu, zůstane svítit obálka:"Uživatel má od Vás nepřečtenou poštu", i přesto že s objektivních důvodů ( dlouhá doba od odeslání zprávy ode mne, tzn. velká pravděpodobnost že přes poštu dotyčné ID komunikuje s někým jiným, tzn. při otevření pošty, při komunikaci s jiným ID, by se měla i moje zpráva označit za přečtenou ) by přečtena být měla.
    Setkal jste se někdo s tím?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KOC256: ano
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VECTOR:
    BTW: on nekdo na velkych monitorech jede fullscreen? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VECTOR:
    to nekdo pouziva? :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VECTOR: i kdyz mozna pres flexbox.. tak ja zksim vytvorit neco neortodoxniho.. :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    p.s. nemohlo by prepinatko stavu active/invisible/osobni fungovat asynchronne, aby mi to nerefreshnulo celou stranku?
    a celej formuler u klubu uz potrebuje redesign v navaznosti na rok, kterej se pise, mit fitrlovaci policko uplne vlevo a mazaci tlacitko o 2500 pix (nebo na vetsich monitorek nedejboze 5000px) daleko na druhy strane stranky neni moc ergonoicky....? v css to nastavit nejde nijak elegantne, protoze parent element musi mit 100% pro lidi co maj vedle sebe header a pole na vkladani textu 50/50.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: ja si kliknu na filtr -15 (coz je imho moc malo, kdyz jdou plusovy filtry do stovky, proc ne minusovy?) a chci mazat. ale v checkboxu selected - delete - do, je jen to selected, chybi tam dalsi moznostu.
    (mozna jsem mel pri tom aktivni jeste filtr @id, nejsem si jistej)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: mazání filtrovanych postu jsi dal pryč, bo to wiplo celý klub - musím spamery mazat skriptem
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Divne, ja to tam vidim. Jak presne mas vyfiltrovane prispevky?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kam se podelo ze spravy klubu checkbox "range" nebo "shown"? To kdyz chci vymazat dve ste prispevku od jednoho blbce, musim kazdej odsrktnout zvlast? (p.s. chci smazat vsechny minusovy prispevky od jednoho ID)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    A s poctem neprectenych prispevku i kdyz to napsal nekdo, kdo me ma v DI.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: a videama :o
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Coz jsem psal nize. Jen vzhledem k tomu, ze tu uz dlouhodobe do niceho vice nesahas, tak necekam, ze zrovna na toto by ses hecl :)

    To uz radeji udelat poradek v te praci s obrazky...
    NYX
    NYX --- ---
    Dalsi reseni je delat tohle dotahovani asynchronne a tu prepsanou verzi cloveku pak jen dodatecne pushnout.
    DWAY
    DWAY --- ---
    KOC256: jo to jo, ale im uz delaji pro url cely chicklet a nej jen zmenu linku. Ja mel na mysli vsecky weby kde muzes nekoho tagnout treba, takze kdyz bych napsal @koc256 tak ve chvili kdy dam mezernik tak se to zmeni na koc256 odkaz. Divocejsi zmeny se vetsinou davaji tak jak pises to jo.

    Nedoslo mi, ze vlastne url vygeneruje docela kopu textu okolo.

    Ale jako jo, napadu by byla spousta, skoda ze nyx nechce pomoc :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY: No pokud mas nejaky wysiwyg a nahled je bokem tak snad jo. Ale nedokazu si predstavit ze pisu prispevek a behem toho se mi bude pridavat neco do textu.

    Treba i IM nahledy delaji bokem a necpe mi to rocnou do textu.

    DWAY
    DWAY --- ---
    KOC256: to uz je prave dneska celekem bezne ne? Ze neco vlozis a po te co stisknes mezernik, tak se to zparsuje a prelozi do finalni podoby jeste pred odeslanim zpravy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam