• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Tady je to vide lepe...
                                                                                   
           ▄                              ▄                                ▄       
    ▒▓▓▓██ █████▄      ▐▌    ▄████ ██████ █████▄  ███  ███ ██████    ▐▌    █████▓▄ 
    ▓██▀▀▀ ███▀██▌    ▐██▌  ███▀▀▓ ███▀▀▀ ███▀██▌ ███  ███ ███▀▀▀   ▐██▌   ███▀▀███
    ███▄▄  ███▄██▌   ▐████▌ ▀███▄  ███▄▄  ███▄██▌ ███▄▄███ ███▄▄   ▐████▌  ███   ██
    █████  ██████▄  ▐██░ ██▌  ▀▓██▄█████  ██████▄ ████████ █████  ▐██░ ██▌ ███   ██
    ███    ███ ▀▓██▐████████▐█▄▄██████    ███ ▀██████  ███ ███   ▐████████▌███  ▄██
    ██████ ███  ▐█████▀▀▀▀████████▀██████ ███  ▐█████  ███ █████████▀▀▀▀█████████▓▀
    ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀  ▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀  ▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  
                                                                                   
    
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj ... zase jeden takovej ne uplne dulezitej... ale poznatek... mam pocit, ze nyxi font ma mezery nad a pod ansi znakama ... napriklad:

    ───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                 ▐█      ▄▄▄▄▄▄      ▄▓                            
                                  ██▄▄▄██▀▀▀▀▀▀▀█▄▄▄██                             
                                 ▄▄██▀▀░░       ░░▀  ▓▄▄                           
                               ▄▄▒▀▐█▌           ▐█▒ ▀██▄▄                         
                              ▄█▀   ▒▒▌          ██▌   ▀█▀▄                        
                             ▄▄▀    ▐▒▒         ▐▒▒      █▀▀                       
                            ▄▀█      █▒▌        ▒▒        ▄█▄                      
                           ▐  ▌      ▒██       ▐█▌         █ ▀                     
                           █          ██▌      ▒█          ▐  ▌                    
                           █▓▓        ▒██     ██▌          ▐▓▓▌                    
                           ▐▓▓▌        ▐█▌   ▐██           ▐▓▓▌                    
                            ▓▓█         ██   ██▌           █▓▓                     
                             ░██        ▐█▌ ▐██           ██░                      
                              ███▄       ██ ██▌         ▄███                       
                               ▀███▄     ▐████        ▄███▀                        
                                 ▀█▓▓▄    ███▌     ▄▄▓▓█▀                          
                                   ▀████▄▄▐██▒▄▄██████▀                            
                                      ▀▀▀   █████▀▀▀                               
    ───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
    
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NYX: To sice ano ale konkrétně ta ID, u kterých se mi ten problém objevuje, nejsou ten typ. Museli by se do neviditelna přepnout během konverzace se mnou a poté se zase zviditelnit... je fakt že jsem na to nedával pozor ale měl jsem dojem že v čase konverzace ta ID byla v diskusích stále viditelná....
    NYX
    NYX --- ---
    CHEVALIER: Spousta lidi ten neviditelny mod pouziva trvale.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NYX: no tento úkon bych u těchto ID nečekal...
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Tusim, zeje tam nejaka opravna logika pokud na dane strancevidis nejakou zpravu od takoveho cloveka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no ale kdyz uz si s tebou pisou je divny kdyz zpravy co na ne reagujou se takhle chovaj :)
    NYX
    NYX --- ---
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NYX: neviditelní jako že se přepli do módu kdy nejde sledovat jakou diskusi čtou a otevřeli si poštu?
    NYX
    NYX --- ---
    CHEVALIER: Mozna ji ctou neviditelni
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    filtr mlčí - V poště se mi stává že u IDček, s kterými si píšu, zůstane svítit obálka:"Uživatel má od Vás nepřečtenou poštu", i přesto že s objektivních důvodů ( dlouhá doba od odeslání zprávy ode mne, tzn. velká pravděpodobnost že přes poštu dotyčné ID komunikuje s někým jiným, tzn. při otevření pošty, při komunikaci s jiným ID, by se měla i moje zpráva označit za přečtenou ) by přečtena být měla.
    Setkal jste se někdo s tím?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KOC256: ano
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VECTOR:
    BTW: on nekdo na velkych monitorech jede fullscreen? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VECTOR:
    to nekdo pouziva? :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VECTOR: i kdyz mozna pres flexbox.. tak ja zksim vytvorit neco neortodoxniho.. :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    p.s. nemohlo by prepinatko stavu active/invisible/osobni fungovat asynchronne, aby mi to nerefreshnulo celou stranku?
    a celej formuler u klubu uz potrebuje redesign v navaznosti na rok, kterej se pise, mit fitrlovaci policko uplne vlevo a mazaci tlacitko o 2500 pix (nebo na vetsich monitorek nedejboze 5000px) daleko na druhy strane stranky neni moc ergonoicky....? v css to nastavit nejde nijak elegantne, protoze parent element musi mit 100% pro lidi co maj vedle sebe header a pole na vkladani textu 50/50.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: ja si kliknu na filtr -15 (coz je imho moc malo, kdyz jdou plusovy filtry do stovky, proc ne minusovy?) a chci mazat. ale v checkboxu selected - delete - do, je jen to selected, chybi tam dalsi moznostu.
    (mozna jsem mel pri tom aktivni jeste filtr @id, nejsem si jistej)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: mazání filtrovanych postu jsi dal pryč, bo to wiplo celý klub - musím spamery mazat skriptem
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Divne, ja to tam vidim. Jak presne mas vyfiltrovane prispevky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam