• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: pokud vim, tak nejde.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: ten NOT vraci vysledek jen v kombinaci s dalsim vyrazem, ktery neco vraci. Tj hledat samotnou negaci nejde. Nejaky wildcard trik jak to obejit?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Voytex mysli hledání postaru (bez uvozovek)

    bar -> bar*, kde vy fungovala interpunkce jako delimitery
    a nebo hledání přesných výrazů v uvozovkách "foo,bar,baz"
    NYX
    NYX --- ---
    POZITRON: Je mozne, ze tam se to nefiltruje. Muzes otestovat na novem nyxu, jestli se to tam chova stejne nebo je to uz vyresene. Cely ignore/double ignore je tam napsany nanovo, takze se to muze chovat jinak.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NAVARA: nevedela jsem, ze je nejaky limit. jde o obycejny ignore, double nepouzivam a ignoruju pouze asi 10 osob.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: Nemáš jich tam přes limit? Třeba se ukazují ti, co se do něj nevejdou?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Vsimla jsem si, ze v poslednich prispevcich vidim reakce na prispevky uzivatelu, ktere mam v ignoru.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: tak to mas u me teda nabito na premiovku :)
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Ne, nemizi to.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Hele jak ze se archivace nedela? Jako ze to mizi bez nahrady?
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: no ale hledani subretezcu je vyresenej problem docela dlouho, proto jsem se onehda ptal, jestli je hacek v HW.
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: kdyz bys hledal bar nebo baz, tak by to nenaslo dany prispevek.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: kdyz bych dal hledat "foo,bar,baz" tak by preci naslo, a kdyby foo* tak by nevratilo nic? nechapu
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: Ve foo,bar,baz bys nenasel bar a baz. Protoze se da hledat jen od zacatku "slova" a carka je separator.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: Ted se hleda s implicitni hvezdickou na konci retezce, takze kdyby slo hledat treba "B.1.1.7" , jaka spousta veci by nesla hledat? Pomohla by mi gramatika hledatelnych vyrazu.
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Or neni, nevim jestli ma smysl delat samostatne...smysl by mi davala pri nejakem zavorkovani a do toho se mi teda vubec nechce.
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: Protoze pak by spousta veci nesla vyhledat.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: a OR?
    A proc nejde prepsat tu parsovaci funkci, aby nepouzivala delimitery ,.; ?
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: V nove verzi zatim odzalohovani neprobiha vubec.

    NOT jde pres minus.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    Nevim jestli to patri sem nebo do klubu o nove verzi. Jde o to, ze archivace se spousti bez varovani, takze ted nam najednou zmizelo 50 000 nenalinkovatelnych postu ve vir auditku, ktere jsou starsi nez necele 2 mesice. Je to mrzute, protoze v zaloze samozrejme nejsou obrazky, ktere jsou zasadni. Takze bych chtel pozadat o nejake varovani pro majitele/moderatory pred archivaci, at procentem zbyvajicich postu nebo na zaklade denniho prumeru postu, treba tyden dopredu.

    Druha vec je me oblibene tema, vyhledavani. Neslo by krome log. operatoru AND zapnout jeste aspon NOT a OR?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Na discordu, kde se to dosti osvědčuje :), si to pamatuje a smazání nepomůže - edit jde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam