• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Došlo v rámci skinu Forest4 k nějaké změně nastavení fontu? Pocitově se mi to teď podstatně hůř čte a taky menší font v textarea při psaní příspěvku (než je v příspěvcích pod tím) mě docela dráždí (a zase se to hůř čte a kontroluje při psaní).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Už není vidět, kdo mi naposledy lezl na profil?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OVERWATCH: ty notifikace ještě pořád občas blbnou :(
    NYX
    NYX --- ---
    NYEMI: ?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NELLAS: Aha, to jsem nezaregistroval, ale liky mne vyskakuji.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Zobrazim-li si detail nejakeho ID, nezobrazi se "cas posledniho prihlaseni" (ci jak se to jmenovalo). Chyba nebo umysl? Obcas to bylo uzitecne, zjistit, jestli ten ci onen clovek jeste na nyx leze, nebo uz jim zavrhl.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OVERWATCH: Nepsalo se někdy před změnou, že vyskakovací okna se zruší?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Nechodi mne zpravy do posty vpravo dole. Ukazuji se az po refresh nahore vedle jmena a casu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    věcná předsedo, limit pro iko je stále 4kb ?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Sledované byly vždy druhé od konce. Historie byla nevím kde...
    NYX
    NYX --- ---
    A v historii uz by to melo po navratu zpet resetovat nove.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Já bych se nebránila ani drobnýmu zvětšení...
    NYX
    NYX --- ---
    btw: i na starem nyxu byla historie za bookmarky, tj. na tomhle poradi se nic nemenilo :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    V tmavém skinu je název diskuse nad polem pro zadávání textu tou šedou hrozně nenápadný, nešlo by to nějak zesvětlit a ztlustit, prosím? :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Dalsi graficka - tentokrat layout. Pokud je nejaky text v uvodniku diskuse, tak jsou blbe umisteny ovladaci prvky pro diskusi. Jsou proste moc dole a moc uprostred/vpravo. A pod textovym polem vznika strasne moc mista.

    Vic asi rekne pic.

    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    WOJTISHEK: To jsem zkoušela hned, ale neuvědomila jsem si, že musím mazat “od počátku věků”, ne jen posledních 24 hodin.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    A dalsi, tentokrat prakticka - nelze vkladat obrazky ze schranky pomoci ctrl+v .
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PISKVOR: co se dá dělat, no... ale jinak ano, vypnutí plusíkodpovědi v blikací části by bylo fajn :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Jedna graficka - rozdily mezi prodanym a neprodanym jsou strasne blbe videt, neni z toho poznat kterej cudlik je aktivni.

    Nemluve o tom, ze "prodano" neznamena to samy co "neaktivni". Idealni by bylo rozlisovat aktivni/neaktivni, kdy u neaktivni by se mohlo jeste rozlisovat prodano/neprodano (+ na Nyxu/jinde), pokud tena Nyx chce sledovat uspesnost svyho trziste.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KID_MCHUTT: Takhle ten stoleček neprodáš...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam