• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KID_MCHUTT: jestli pouzivas grease monkey nebo takovyho neco, tak zkus tohle, ted jsem to splichtil: https://pastebin.com/raw/VtFr6e8d
    Nefunguje to na prispevky doplnene dynamicky pote, cos do klubu vlezl, ale s tim dokazu zit :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GREATDRAKE: Není a nebude, bylo řešeno v nyxdroid klubu dost dlouho dopředu - časem možná bude alternativní klient Fyx
    NYX
    NYX --- ---
    TEAPACK: Nyx si k obrazkum dotahuje rozmery sam, tak ten rucne zadany udaj nejspis nahradi. Delam to abych znal pomer stran obrazku a vyhnul se tak poskakovani obsahu pokud nekdo odscrolluje daleko dolu jeste nez se mu vse nacte.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    když se najede na jméno u "odpovědi" nezobrazí se ten původní příspěvek
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    zdá se mi, že tag "width" u vkládání obrázku do pošty nefunguje - náhled to zorbrazuje korektně, ale pak se to stejně zobrazí na fullsize, potažmo v jiném měřítku než ten náhled.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Když mi vyskočí notifikace na plus/odpověď a kliknu na ni, hodí mě to na ten příspěvek (což je v pořádku), ale když pokračuju někam dál, červené notifikátko nezmizí, dokud neotevřu notifikace a nerefreshnu je.

    (V prohlížeči na telefonu.)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KID_MCHUTT: Jak to myslíš?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Po reloadu na novinku (nova verze), ztracenej barevnej motiv a zmizelo razeni diskusi, aktualne není zadne, just fyi. Dobra prace at all za ty leta ♥
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Ach jo. Tohle promazávání by se možná mohlo na chvíli omezit, pak je reference v prdeli
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SALVATOR: to je tématem, ehm. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jo a taky hlásím divně vypadající žádosti o založení klubů na mobilu

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Nevím, už je promazáno.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Přetékající avatary v tržišti tu už asi byly, co?
    Ono by to tam celkově uvítalo větší velkorysost ve vertikálním odsazení, je takhle docela náročné vydělit jeden inzerát jako celek.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Jo, on mě (surprise, surprise). Zetor na něj reagoval taky?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Máš Koudyho v ignoru / on tebe?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Ted textedit field má bejt nahoře nebo to je jenom theme co mi najednou nějak nesedí?

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Nejak mi obcas zlobi nejake soubory, ale myslim, ze uz to bylo zmineno. (napr.: popis api https://www.nyx.cz/files/000/022/2262165_a07234c0dfbe7551eb7d/original.bin)
    Jinak uz se mi podarilo vygenerovat token a koukam na zmenu struktur, ktere vraci API...
    Kdyztak tady (ne, ze by to nekoho zajimalo)
    Nyx2 API
    https://bh.xf.cz/pub/nyx2/
    Jinak asi vsechno, je tady napsano...
    CROSS
    CROSS --- ---
    CROSS: a stačilo smazat data uložená v cache
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Nejen si jistej. Mě to udělalo taky, ale v jednom postu je kousíček textu vidět. Kdyby to bylo skrytí odpovědi ignorovaným, nebylo by tam vůbec nic, ne?

    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    nevím, jestli se to už někde řešilo, ale nejdou mi stáhnout sobory, co mi v minulosti přišly poštou. bude tohle fungovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam