• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Uzivatelsky mody v novy verzi nebudou?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Uz jsem to nasel a smazal, bylas rychlejsi :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Btw u mobilni verze jsou ted Sledovane v prostredku nalevo a byly druhy z prava a ta znacka pro menu (trojity rovna se) byla tak o pulku mensi. Opera mini prohlizec.
    A plus kdyz chci prilozit obrazek tak mi to hlasi Autorization needid coz netusim si je novinka
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Chudak NYX bude mit teda pekny velikonoce..:)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Pridavam se k prosbe o posunu sledovanych na puvodni misto. Svalova pamet za 20 let se proste spatne predelava, taky furt klikam na historii.

    Tady screen z minuly verze

    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    V mobilnim web zobrazeni nejde zoomovat prstem

    Android appka neziska nove cislo autorizace
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    pardon jestli uz bylo.. apka ios

    SUK
    SUK --- ---
    ELIDOR: Bohuzel potom my "neobycejni" uzivatele pocitacu prestaneme mit na vyber na ukor tech obycejnych. Radeji nejakou "vzdelavaci kampan" o pouzivani mid-clicku...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    ELIDOR: Protože když to není default, tak má uživatel volbu. Otevře si to ve stávajícím nebo novém okně tak jak má rád (middle click, ctrlclick, right button kontext menu). Pokud mu vnutíš nové okno, tak si to nemůže otevřít ve stejném i kdyby chtěl. A z hlediska standardů a norem je to taková dost háklivá a často diskutovaná věc. Jednu dobu dokonce deprecated záležitost.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Nejde vkládat obrázky... když udělám printscreen a chci pomocí ctrl+v vložit, tak to nejde....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //jo konecne to vypada, ze funguje, co jsem chtel. napisu prispevek, vidim ho v poslednich. pak smazu a v poslednich nevidim. super!
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NAVARA: juju souhlasim, ale to vi lidi co pracuji s pocitaci, bezny uzivatel to vedet nebude a proc to nemit jako defaultni chovani. muj nazor, nevnucuji
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELIDOR: od toho je prostřední tlačítko myši, případně držení ctrl při kliknutí na odkaz
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Nyxi mohu Te poprosit o drobnost? pokud vlozis externi odkaz (link), aby se po kliknuti otevrel v novem okne, nikoliv ve stavajicim (na ukor nyxu). dekuji Ti
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEAPACK: přesně, width 33%, 50%,...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    NYX: tak ten tag to ignoruje i v diskuzích. Jak mám potom udělat nějaký "koláže", aby byly obrázky pěkně zarovnaný? Přece kvuli tomu nebudu všechny obrázky stahovat, upravovat a nahrávat znova na net ve "správné" veliksoti =/
    dá se nyx nějak donutit, aby to zobrazil ve zvolené velikosti?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VACA: Jo, nevím proč není link součástí té hlášky o novém nyxu :) Protože ten default je neskutečný peklo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jak má vypadat link na filtrování v klubu dle uživatele a textu v nové verzi - tedy, na co přespat následující?

    ?l=topic;l2=1;id=11419;filter_user=navara;search=topic_search
    VACA
    VACA --- ---
    NAVARA: perfektní, děkuju velmi pěkně! A omlouvám se že tohle jsem měl sám dopátrat.
    (oáza klidu a míru pro mé oči je z5:)


    Tak teď už jen to textový pole, abych nepsal někde daleko na levý půlce monitoru. A budu nejšťastnější:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VACA: osobní - nastaveni - vzhled, forest
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam