• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Nahore je prepinatko, ale musi se potvrzovat tlacitkem. A mozna neni videt v tom portretnim zobrazeni. Nejake prepinani JS klikem na neco jako umel stary nyx planuji.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tak mě napadá… je / bylo by možné v (mobilním) webu např. ve sledovaných nebo v historii navštívených diskusí jednoduše zobrazit pouze ty s nepřečtenými příspěvky?
    Tuším, že aplikace pro iOS to umí, alespoň na u těch sledovaných.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NYX: jop, díky, pomohlo
    NYX
    NYX --- ---
    CAMELLA: Zkus smazat cache. Nejaci lide se Safari na desktopu hlasili, ze jim to pomuze, treba je to ten samy problem. Ale uprimne absolutne nechapu, cim tohle muze byt.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    v safari na mobilu se prostě nepřihlásím - nehlásí to error nic, ale nepustí dál
    NYX
    NYX --- ---
    BROZKEFF: Opraveno
    OVERDRIVE: Odrezavam ze vsech odkazu fbclid. Jestli je neco dalsiho znameho, ceho se zbavovat, sem s tim :)

    A taky jsou ty necachovaci hlavicky jen v bookmarcich a historii, takze by to mel byt kompromis kdy bude fungovat jak oznacovani prectenych a zachovani formularovych dat.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Jak se prosim zrusi to, abych mel prouzkem zvyraznene oplusikovane prispevky?
    Jsem uz starsi clovek a s tema mobilama to nedavam, nedokazu se na to proklikat
    NYX
    NYX --- ---
    MITTRA: Takhle to bylo i predtim. Ostatni ikonky se zobrazily kdyz clovek zaskrtl checkbox (coz planuji zas doplnit) nebo preklopil mobil.
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: Zvlastni. Ma to fungovat tak, ze pokud je prispevek na strance, jen se zvyrazni. Jen pokud je mimo obrazovku nebo uplne na jine strance v diskuzi, zobrazi se v popupu.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    V mobilu na výšku u příspěvku nelze dát palec dolů a další funkce, jen pri otočení na šířku, nešlo by to doplnit prosím?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOVOVAMINCE: přidávám se s prosbou o nápravu, vypadá to divně

    LOGO
    LOGO --- ---
    NYX: děkuji
    NYX
    NYX --- ---
    LOGO: Muzes si ji zmenit zpet v nastaveni.
    LOGO
    LOGO --- ---
    Ta barva zůstane takhle vyblitá?
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Skok na prvni neprecteny dodelam casem. Naopak jsem na nej Nyx lip pripravil, uz si osahame vsechny obrazky, zjistime jejich velikost a po skoku dolu by se nemelo stat, ze se bude menit velikost obsahu nad tim, jak se bude teprve donacitat (nebo teda muze, ale nemelo by to byt tak caste).
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: On o tu diskuzi zadal dvakrat.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Kvituju rychlost. Obrovskej rozdíl.
    Velký tlačítka pro stránkování v diskusích jsou taky skvělý.
    Chybí mi rychlý skok na první nepřečtený příspěvek v diskusi (možná by to tam volitelně mohlo skákat rovnou?).
    NYX
    NYX --- ---
    Tak ja jdu udelat kafe a pustim se do toho :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Strasne mi chybi menu na strane. V dobe 3k a 4k monitoru je to prirozenejsi. Argument, ze vetsina lidi ho mela nahore byl spise zpusobeny tim, ze jedou default.
    TAP
    TAP --- ---
    Líbilo by se mi opětovné zvýraznění názvu auditka, takhle je to sice kompaktní, ale často nevim, kde jsem (na nyxu, ve městě už se trochu vyznám)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Úplné plošné skrytí všech záhlaví mi hodně chybí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam