• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SLASH
    SLASH --- ---
    TARMAQ: tak to nechapem na co bolo cely ten update dobry?? Kto dnes prednostne pouziva webbrowser na PC??? stavim sa ze ak by dal @NYX volbu ludom :

    1) urobit update s nejakymi vylepseniami ale uz vam nepojde apka
    2) neurobit update

    tak si DRVIVA vacsina zvoli 2!
    Dnes je predsa vsetko na mobiloch a mobilna verzie webu nie su zdaleka take usable/powerful ako nativne apky!
    NYX
    NYX --- ---
    PEETIK: Ano, pribyla tam historie (driv byla volitelna...pokud si ji clovek zapnul, byla na stejne pozici jako ted)
    XABBU: puvodni zelenou najdes v nastaveni :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    na mobilu není dotažený rámeček ikony bloku

    XABBU
    XABBU --- ---
    Ahoj Nyxi

    mám zelenou verzi NYX a ta nová zelená je hrozně do šediva. Jde to nějak nastavit na tu správnou zelenou, nebo je teď šedivá nová zelená? díky
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Neubralo nebo nepřidalo se nějakých položek v horním menu? :) Byl jsem zvyklý automaticky, kliknout zpět na záložku "sledované" a teď kliknu a sem v Historii :) Buďto nějaké jiné mezery nebo něco chybí či přidáno? :)
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: Default je pak to zahlavi zmensit jakmile ho clovek jednou videl, tak to pak neni tak drasticke. Ale taky se mi to nelibi a urcite to casem nejak prekopu.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Posunuly se "upomínky" - nyní se snažím zprávy, co chci upomínkovat, vymazat :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: zkusil jsem to ted i v anonymnim okne i v jinem prohlizeci, ktery jinak na Nyx nepouzivam a nikde se mi fakicon nezobrazuje (Falkon a Iridium browser).

    A jeste bych mel jednu poznamku - kdyz ma klub nejake zahlavi, ktere se zobrazi v pravo vedle formulare s texareou, tak pod tim formularem zustava strasne nevyuziteho moc mista. Neslo by treba aspon tu texareu protahnout az dolu, podle dostupne vysky?

    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    A bude nejaka nova verze nyxdroida? Pripadne kam pro nej
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HOUKEE: nyxdroid už nepojede, změnilo se API
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Při příležitosti snahy vrátit si vertikální menu jsem si aktualizoval e-mail v nastavení - přišel mi mail s žádostí o potvrzení, tapnul sem na odkaz, přeneslo mě to na Nyx... A napsalo mi to že se e-mail nepodařilo ověřit.

    Je to rozbité, je špatně hláška nebo dělám něco špatně já?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nechce dát NYX do názvu klubu, že Nyxdroid nebude fungovat, dokud to nějaký dobrovolník neupraví? :)
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Nejede nyxdroid. Po vymazani dat to chce autorizaci ale pri zadani nicku a vygenerovani kodu to hlasi neocekavanou chybu
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: ok. tak mala uprava puvodniho :) nedeje se to vzdycky...
    a jeste jedna vec. kdyz nekdo odpovi tak puvodne se zobrazoval text odpovedi (coz by se dalo ozelet asi) ale taky se dalo na notifikaci kliknot a vzlato te to do te diskuze... ted je to ciste notifikace :)
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: Tohle jsem ted testnul a nedeje se mi to (zkousel jsem firefox a chrome).
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: Divne, blikajici favicon by tam byt mela...respektive se to myslim dava do title.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    kdyz otevru z historie pripadne ze sledovanych diskuzi v novem tabu/okne tak nove neni autorizovane a puvodni se odhlasi. (asi dojde ke komplet logoffu)
    Stejne tak kdyz takhle zkusim otevrit cokoliv z nabidky v horni liste.

    A nesla by ta horni lista dat na stranu (nalevo) jako to bylo predtim u custom skinu?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Jak uz psali i jini:
    1) vyhodit "diskuze" z nazvu stranky, ktera se pak zobrazuje jako nazev tabu - vazne je dost neuzitecne videt 5 tabu s nazvem "diskuze"

    2) postradam favikonu v tabu, ktera by se rozblikala, kdyz mi prijde zprava.

    3) v historii mam ted na prvnim miste klub, ktery jsem asi 3 roky nenavstivil, 2727 neprectenych. Mozna je to proto, ze tam je taky neprectena odpoved, ale to mi ted do skonani veku bude svitit na prvnim miste klub, ktery jsem 3 roky nevidel?

    4) taky uz to nekdo zminoval - mam pocit, ze je ted mezi vsim mnohem vetsi odsazeni a zbytecne se tak plytva prostor, at uz je to radkovani v historii / sledovanych, nebo cele zahlavi, kde je pak minimalisticka textarea s mensi velikosti pisma, nez jine pismo na strance.

    5) drive, kdyz jsem kliknul na tu notifikacni ikonu v pravo dole, jsem se dostal na prehled, kde jsem videl i seznam navstev na profilu - seznam navstev profilu ted nikde nevidim
    NYX
    NYX --- ---
    W3R: Ty notifikace (mail, apns, fcm) obecne funguji tak, ze se podivaji jak dlouho nebyl uzivatel aktivni a bud to bylo davno (pak ji poslou hned) nebo to znovu zkontroluji po nejakem case a pripadne poslou pokud ji mezi tim uzivatel nevidel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam