• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BAAL
    BAAL --- ---
    Za sebe jeste pozoruji dve mozna sunjektivni veci:
    1/ Chybi mi option vypnout zobrazovani ikon, najednou je cely nyx hrozne barevny pro me:-)
    2/ Textbox pro psani prispevku pusobi vyskove mensi
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NAVARA: Dik, aspon ze to nekde je, ale taky bych to rad, aspon volitelne mel nahore.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Šlo by prosím mít tu "nudli" pro psaní příspěvku ve výchozím stavu trochu vyšší?


    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Vlezu do diskuze - přejdu > na druhou stránku - kliknu na refresh - 404
    (iOS, Brave)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RUTHAN: osobni - blok, vrácení odkazu nahoru už je někde dole ode mne ve FR :)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Me hodne chybi blok, mel jsem tam spoustu dulezitych poznamek pro user day use, da nejak dostat k tem datum co tam byly?
    BAAL
    BAAL --- ---
    NYX: Přísahal bych, že ta historie/sledované byla obráceně:-) Hlasoval bych všema deseti za otočení, dneska jsem si klikl as 10x na historii omylem
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Nemáš zpětně možnost zjistit počet uživatelů obou variant ve starým nyxu a v novým to upravit podle toho, která varianta byla četnější?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Premyslim spis nad diskuzi, kam to napostuji (se zapisem jen pro me) a lide budou moci pomoci hlasu prioritizovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Máš někde (třeba ve veřejném bloku :) todo list, ať sem lidi nepíšou pořád to samé?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AETHER: Já měla na mysli, že by se umožnilo vybrat si z těch dvou možností. Řekla bych, že třetině je to jedno :))
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: a da se ta historie nekde prosim vypnout? nebo bylo by mozne to zas vypnout? diky me to tam proste fakt stve.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NELLAS: No a když se to prohodí, budou nadávat zbylé dvě třetiny.




    Skoro se divím, že tu nikdo nechce historii vyměnit za refresh. 🧐
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NELLAS: anebo skrýt, žeáno, jak to bývalo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: A nešlo by přidat nějakou možnost, jak si to otočit? Nadává na to tak třetina nyxu :D
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    nedalo by se pls v historii dát ty nastavovací tlačítka až dolů pod seznam diskusí? anebo je nějak sbalit? přece jen častěji čtu než nastavuju...
    NYX
    NYX --- ---
    BALAENA: To budou nadavat vsichni ti, kdo ji meli zapnutou driv.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NYX: a šla by pls otočit teď? i když předtím otočená nebyla?
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: Jak jsem psal niz, driv tam ta historie bud nebyla vubec nebo byla tam kde je ted. Zadne otoceni neprobehlo.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: hele a slo by ta historie a sledovane otocit prosim? tohle je fakt sileny ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam