• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Reakce na moje prispevky (vpravo dole) se mi zobrazuji nejak posahane. Na nyx pristupuji z nekolika (virtualnich) zarizeni a pri refreshi na druhe stanici se mi zobrazene jevi jako nezobrazene, nebo divne zobrazene (zprehazene?), furt mam vpravo dole nejaky cerveny bordel, i kdyz na me nikdo nereaguje, a pali to do oci:)

    Taky jsem byla zvykla sipky vpred << (k novejsim prispevkum) pouzivat jako refresh diskuse. Takze prectene se po kliknuti zobrazily jako prectene a zaroven naskocily posledni neprectene na vrchu stranky. Ted, kdyz to udelam << jsou prectene po refreshi stale oznacene jako neprectene (v zakladni barve cervene), takze nevim, kde jsem skoncila:)
    Alternativa je kliknout na "odeslat", ale to zas buzeruje kvuli prazdne zpravy, misto chybove hlasky by to mohlo aktualizovat.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SALVATOR: Já bych brala, kdyby si člověk mohl nastavit, jak to chce. Třeba rozlišením jestli kliknul na název diskuse (zobrazit vršek) nebo na počet nových příspěvků (zovrazit od prvního nepřečteného). Aspoň v tom PC. (V mobilu ať to klidně skáče automaticky)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: Už jsem pro pár takových hlasoval - typicky:
    Hlas lidu: Jo, hezký, ale SEM to určitě nepatří, založ si na to vlastní diskuzi ...
    X: zakládá si na to vlastní diskuzi
    Gilhad: hlasuje pro tu novou diskuzi s tím, že ji nikdy číst nebude.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TLOUDEV: to bylo jiný menu na profilu, který zaniklo aby nebyli vidět stalkeři, tohlecto jsou pluska na fotkách - zkus hodit fotku do svlečených mužů a třeba se dočkáš :)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: ...je akt, ze jsem pouzival menu v postranim frame a ne vrchni, coz teda nevim, zda uplne nezaniklo.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: Tak jsi to raděi nahoru přidal :) chápu.
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: Neni, ale nechci videt ten shitstorm pokud bych to z dolniho menu odstranil :-D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NYX: tak vzdycky jsem tam videl aspon posledni navstevy svyho profilu, pripadne odkud prisly.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLASH: Například já používám výhradně webbrowser na PC. Kdyby nyx neměl jít na mobilech vůbec (ať v prohlížeči, nebo appce) tak mi to vadit nebude, neb si toho ani nevšimnu. A osobně znám pár dalších ID tady, co to mají stejně. - Jako nic proti mobilům, ať si to na nich klidně jede za libovolný počet způsobů, to mi nijak nevadí, akorát toho prostě nevyužiju a i nadále mě bude zajímat, jak to jede v normálním prohlížeči na PC. (A pokud to v něm jednou přestane chodit, tak sem přestanu chodit i já, protože nebudu mít jak.)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Je tahle duplicita v případě že je historie defaultně nahořče nadále nutná? (mj musel jsem ten výstřižek uložit a vložit jako přílohu, místo běžného vložení Ctrl+V)

    NYX
    NYX --- ---
    TLOUDEV: A mas tam neco mit?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    https://www.nyx.cz/notifications - prazdna stranka. Teda je tam hlavicka, tzn menu a hledani.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nyxí, vím že nejsem jedinej, komu by se to líbilo - šlo by rozšířit požadavek "Skok na prvni novy prispevek na strance na mobilu" i na desktop?
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    iOS appka - stáhla jsem si novou verzi a nejde se mi do ní přihlásit. Žádná chybová hláška, prostě se jenom nic neděje. Tedy, doufám, že tu chybovou hlášku jenom nepřehlížím, protože třeba nápis o souhlasu s podmínkami je bílý na světlešedém pozadí, tj. ne zrovna extra čitelný.
    Zkusila jsem ručně vytvořit autorizační token normálně v osobní > nastavení > autorizace, ale hodilo jenom chybu 422.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: #9? Jj, enter funguje. Musím tedy pořád počkat, než našeptávač najde můj nickname, ale už to jede rychleji (předtím prodleva přes vteřinu), tak se to dá snést.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    + teda zobrazování prolinkovaných odpovědí nebo článků je brutální opruz, šlověk přejede myší a není schopnej pokračovat ve štění kvůli pop-upu. Nešel by tam nastavit aspoň nějakej interval? když zůstaneš kurzorem na prokliku aspoň sekundu nebo tak něco
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: hledani muzes udelat entrem kdyz jsi primo v tom hledacim policku, ne?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    šlo bny zrušit tu historii? V životě jsem to nepotřeboval a teď mě to neskutečně irituje...klidně ať si ji fanoušci zapnou, tak jako dřív...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Odmazal jsem co už je řešené :)

    1. nejdou založit 2D ankety
    2. nejde uložit obsah klubu do bloku
    3. nenašel jsem vypnutí notifikací na pluska na mých postech
    8. Vrátit blok zpět do hlavní nabídky :)
    9. Tabstop lupy není za tabstopem textu, takže se nejde po napsání přepnout na lupu tablem a odpálit to mezerníkem
    10. Atribut loop u videa je v tichosti odstraněn a video neloopuje
    11. Nefungují přílohy u starých příspěvků (pdf -> bin)
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Novy chrome uz to stejne nezobrazuje (http obrazek na https strance)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam