• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    v chromiu na debianu od vcera pozoruji obcasne zatuhnuti zalozek. mozna je to problem u me jen to pisu mozna prijdou dalsi...
    NYX
    NYX --- ---
    APPU: Nyx a Fyx updatovat. Nyxdroid na nove api neni upraveny.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    v poste chybi zalozka soubory
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Pod jmenem uz neni klikaci ikona. pouzival jsem to jako zkratku na profil.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale jen doplním, že ničemu nerozumím (ani jak se "dělá" nyx, ani jak napsat "apku").:))
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Screenshot?
    APPU
    APPU --- ---
    zeptám se jako lama. Mobilní aplikace je třeba přeinstalovat ? hlásí mi to chybu komunikace
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    v mobilnim zobrazeni se prekrejva nick s horni listou ikonek.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Mohly by se diskuse s novými odpověďmi jako dřív zobrazovat taky nahoře?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SLASH: já bych neřekl drtivá většina, ale sám jsem doufal, že právě nová verze nyxu už bude počítat rovnou s aplikací jaksi ruku v ruce. Že právě i to je jeden z důvodů upgrade, aby toto bylo snazší://
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SALVATOR: jojo, když mám někde za pár dnů 456 nepřečtených a nové ukáže jen stránku s posledníma 100, tak je to k vzteku ...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLASH: Ptal ses výsloně Kto dnes prednostne pouziva webbrowser na PC??? tak jsem se ozval, že například já (a nejen já) nejen přednostně, ale i výlučně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //jiz muzu upravit svoji profilovou stranku. diky.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: To je jasný, opravy musej mít přednost.
    Eště mě napadá možnost, která by upravu UX v zásadě nevyžadovala - mít v nastavení checkbox obecnýho chování - jestli při navštívení diskuze s tolika nepřečtenejma, že se nevejdou na stránku, má nyx rovnou skákat na první nepřečtenej, nebo ne.
    NYX
    NYX --- ---
    Ukladani zahlavi / informaci v profilu uz hazi spravne chybu o nepovolenych http:// obrazcich a nehodi uplny reload s obecnou chybou. Nevim uz, kdo to tu hlasil. A prosim o otestovani pokud se nekomu chce. Diky
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Jen promyslet UX stranku a najit si na to cas :-) Prioritu ma oprava chyb samozrejme.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: No super, v tom případě by funkci skoku na první nepřečtenej i na desktopu nemělo nic bránit, ne? :-)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SALVATOR: Já na mobilu používala Nyxdroid,
    kde to skákalo na první nepřečtený samo. Nevím, jak to bylo v mobilní verzi webu. Každopádně bych tuto funkci brala i v současné verzi, ale na PC nechci, aby byla na tvrdo vnucená. Tak jsem to myslela.
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Nove si nacitam velikost obrazku a doplnuju ji k nim, takze tenhle problem by mel casem zmizet.
    SLASH
    SLASH --- ---
    GILHAD: To je sice pekne ze ty si taky a mas take browsing habits, ale osobne som robil creative technologist v dost velkej digital agency na juhu anglicka cca 10 rokov a tam sme dost jasne videli tie trendy smerom k mobilom a apkam z desktop PC. A to tak ze mozno len 10% uzivatelov / casu konzumuje obsah na PC a browseroch. Samozrejme ze sa najdu vynimky (ako ty) ale ten trend bol a je jasny a jednoznacny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam