• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    pada nekomu dalsimu chrome? (resp. chromium, konkretne v87)
    typicky - prijde zprava do jednoho tabu, prectu ji
    zustane blikat v druhym tabu vedle a kdyz ho otevru, tak prohlizec zacne zrat RAM, prestane odpovidat a nakonec padne
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jinak abych jen nehanel, je to super rychlý.
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: uz by to melo byt ok
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: Super, za mně to klidně můžeš vypnout i na stolním webu..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Jo, funguje to jen v některých diskusích.
    NYX
    NYX --- ---
    Aha, uz asi vidim problem.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    NYX: Tak jinak, ve svlečenejch je to mrtvý u všech :D V jiných diskuzích to jede
    NYX
    NYX --- ---
    SIEGR: Nepsal a nedeje se mi to :-/
    NYX
    NYX --- ---
    Notifikace na novou odpoved uz funguje jako link do diskuze (zamerne ne na dany prispevek, ale celkove do diskuze).
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Nevim jestli už to sem někdo psal, ale u vlastního příspěvku se po kliknutí na počet plusů nezobrazují ani ikonky kdo hodnotil. Je to mrtvý.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    btw co se stalo s tim malym chatbox oknem vpravo dole, ze kteryho sly posilat zpravy bez ohledu na to, jakou stranku/diskuzi mel clovek zrovna otevrenou?
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: Stacilo by jako nouzovka to na mobilu neukazovat a jen inkrementovat to cislo v rohu? A na desktopu nechat zobrazovat? A casem vyresit nastavenim?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: A dá se z toho nějak vyskočit? Na mobilu?
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: sry za ne zcela související screenshoty. zde and už správné.

    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: ted nijak, dodelam asi nejak casem.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Přidávám se k prosbě o fungující náhled přiloženého souboru.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: plus se zdá, že pokud zároveň mám plovoucí okno, do kterého píšu příspěvek, tak neproběhne ani pokus o zobrazení náhledu nebo podbarvení odpovídaného příspěvku.
    SUK
    SUK --- ---
    V bazaru pri zobrazeni fotky bych si pral, aby bud fungoval escape pro zavreni, popripade manipulaci s historii browseru, tedy tlacitko "zpet" (ktery mam na mysi) dokazalo fotku zavrit. Aktualne jsem zatim objevil jenom nutnost kliknout mimo fotku, jinak to zavrit neumim. Diky!
    ADITU
    ADITU --- ---
    Fakt strašně strašně moc se přimlouvám za to, aby šlo opět nastavit, aby se záhlaví, které už jsem viděla, vůbec nezobrazovalo. Momentálně jde nastavit jen to, aby se zobrazilo zkrácené, ale i to je na mobilu dost voser, a ani na PC z toho neskáču radostí, protože... kvalita záhlaví je výrazně různá, a ne všechna jsou nějakou pastvou pro oči.
    GURBON
    GURBON --- ---
    NAVARA: ano a na tom obrazku na wiki je mezi tema znakama mezera.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam