• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYxi, mam ohledne TARMAQ ocekavat nejakou zpetnou migraci, nebo jsou ankety nenavratne v cudu?
    EXIS
    EXIS --- ---
    [AC Sparta Praha] - mám tady práva na měnění záhlaví, ale jsem schopen jen mazat z kodu, ale ne přidávat jakýkoliv znaky
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    CATHERINE: ono by casem chtelo vyresit, aby notifikace zmizela treba s tim, kdyz (v pripade diskuze) do toho danyho klubu, okdud ta notifikace prisla vlezu... takovy ty kosmeticky drobnosti... ale jasne, ted jsou dulezitejsi veci :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NYX: jasny, chapu...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jen takova ptakovina - kdyz clovek ve starym nyxu rozklikl plusy u prispevku, byly abecedne serazeny podle jmena. Ted jsou (asi) chronologicky nebo nahodne?
    NYX
    NYX --- ---
    DANYSEK: 418 skace kdyz nasazuji nejakou opravu.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Obcas na me i dnes skace http/418 chyba, vesmes pri preview (desktop/firefox). Na mobilu jsem vcera obcas bojoval s tim, ze pokus o prihlaseni hazel prozmenu 403 (taky firefox), ale kdyz jsem kliknul na odkazy na kluby ve vsudypritomnem zahlavi, tak jsem byl normalne prihlasenej. Predpokladam ze pujde o nejakou ptakovinu :-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Nyxdroid neni v play hodne dlouho, link je v klubu nyxdroid, ale zatim nefunguje s novym API, snad casem Fyx od @LUCIEN nebo jestli neco vyda @NYX, buhvi
    PES
    PES --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Jedině záloha APK, ale i kdyby v GooglePlay byla, tak by stejně byla k ničemu (bez předělání na nové API)...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    omlouvám se, ale mobilní aplikace nyxdroid nefunguje a po odinstalaci jsem ji v google play nenašla. Poradíte? :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nevim, nejakej glitch... uz zuluu zase nevidim, sorry, cert vi, jak se to povedlo...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: jo, autorizace pres klic, podle navodu na svuj, tenhle, ucet
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: jo, zrovna ted, v tyhle, moc jsem to nezkoumal... web ukazuje neco jineho, nez api
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: A pod jakym uzivatelem na to API pristupujes? Pod timhle?
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: Takze v tehle diskuzi?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: V api, pres conyx (screen dole vidim zulu), ve webovym rozhrani (nahore) zuluu nevidim... je to blbest.., ale muzes si to poznamenat
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: ignoruje DI kde?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: pokud nejsou reakce, je tam jen ikonka hlavy s rameny, tu bych taky chtel vypinaci
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    1) API ignoruje double ignor
    2) v poslednich si nepamatuje filtr na pocet palcu
    3) nahled nezobrazuje nahled pastovanych obrazku


    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ta cervena bublinka vpravo uplne dole (na mobilu) ukazujici pocet plusu a reakci na moje plky v klubech se da vypnout? ve stare verzi jsem ji nemel a nebude mi chybet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam