• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Nevim jestli to uz nekdo zmiňoval, ale pravdepodobne nebyly zmigrovany ankety, coz je teda docela dost naprd..
    TMA
    TMA --- ---
    TMA: ETERNITY: ATLAN: Koukám, že jdu s † po funuse.
    NYX
    NYX --- ---
    ATLAN: Za chvili bude
    TMA
    TMA --- ---
    Nefunguje vkládání ze schránky do textových polí (ani v diskusi, ani v poště). Ani z menu, ani Ctrl+V ani Shift+Insert, ani z kontextového menu.

    Firefox Windows 10
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ATLAN: jo, zrovna jsem si prisla postezovat.
    ATLAN
    ATLAN --- ---
    Nefunguje mi vkládání textu pomocí CTRL+V, ani přes pravé tlačítko myši.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Prosím prosím, fakt bych chtěla, 1) aby když mi někdo v diskusi odpoví, aby se ta informace jako dřív vypíchla ve sledovaných úplně nahoře, a ne jen někde dole mezi diskusema, 2) aby když rozkliknu notifikace, bylo možné jako dřív zvlášť rozkliknout diskusi a zvlášť konkrétní příspěvek, teď jde jenom to druhé.
    AETHER
    AETHER --- ---
    prosím prodloužit limit znaků v blogu
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: Verze 67.0.3396.87 (Oficiální sestavení) (32bitový)

    A teda nejsou mi na PC prikladat png obrazky. ani jako prilohy v klubu (pres ikonu sponky) ani nahrat do souboru a pak vlozit odkaz.
    pise mi to "autorization needed".
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SEVEN: Nebylo. Jen tlačítka končila dál...
    [SMETY @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    DARK_SAVANT: Připojuju se, druhý zprava bylo vždycky "sledované" a teď si neustále otevírám "historie" :-/
    TMA
    TMA --- ---
    NYX: Tak v tom případě je to nová nesouvisející chyba, protože se nezobrazilo ani jedno mezi 18:09:54 a 19:46:21 jakkoli přišly 3 zprávy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    rip

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: No vidíš! Hned máš dvě možnosti jak to řešit :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SITH: Doufám, že pod "méně výraznější" se vejde i jen pouhé číslo s počtem notifikací

    [NYX @ nyx :: prioritizace chyb]
    SITH
    SITH --- ---
    KOVOVAMINCE: nemám tedy spíš psát takové příspěvky, které nebude důvod plusovat? To asi nic těžkého nebude
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: Vypnout/zmenšit na původní velikost to nejde. Zatim piš kratší příspěvky... :D
    SITH
    SITH --- ---
    Omlouvám se, mám tu 590+ nových a nejde mi filtr. Jak vypnout tu notifikaci přes 1/3 obrazovky, kdykoliv mi někdo něco oplusuje? Díky
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    NYX: ne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam