• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Tak tady:

    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: Stejne vic detailu :-) Ted by se to pravem zapisu nemelo uz ridit.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Mea culpa. Zkoušel jsem to v klubu, kde nemám právo zápisu.
    NYX
    NYX --- ---
    DARK_SAVANT: Poradi se nezmenilo. Jen driv tam historie byla volitelna, tj. prehozenim bych to rozbil lidem, co to meli zaple driv.
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    NYX: nejaka reakce na DARK_SAVANT?
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: Ted jsem ti hlas z appky dal. Tak prosim vic detailu kde komu atd.
    NYX
    NYX --- ---
    ADITU: Ridi se to rozlisenim, takze pokud by to byl tablet s nejakym opravdu malym rozlisenim, mohlo by to byt tim. Co to je za zarizeni?
    HARALD
    HARALD --- ---
    V appce pro iPhone nejde daval plusy/minusy posunutím příspěvku vlevo/vpravo.
    ADITU
    ADITU --- ---
    NAVARA: já na mobilu pouze v případě zobrazení stránek pro počítač.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHEESS: tohle tam nemáš?

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    QUANTI: Jestli z telefonu, tak otoč zařízení. Na výšku není vidět všechno. :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: s tím překlopením mobilu jsem narazila - vyzkoušela jsem Vivaldi, Chrome, Firefox i Operu (standard, ne mini) na Android 7.1.2, a v žádném z testovaných případů se mi po překlopení do landscape nic nezměnilo a vidím jen paleček nahoru. Může to mít souvislost třeba s velikostí displaye?
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: fungovalo :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Omlouvám se, že si to nevyhledám, ale nevím, jak teď vyhledávat :( poradí někdo / budou nějaké FAQ?
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Jelikož nemám čas to tu celé číst (za to se předem omlouvám) .. a prostě tu nevidím možnost "hledat" přímo v diskusi - tlačítko s lupou, ..můžu se zeptat, je chyba jen u mě, že nemohu zazoomvat přímo na stránce? Například fotku v diskusi, aniž bych si ji musela zobrazit v novým okně? Díky za odpověď a děkuji za nový Nyx a oceňuji spoustu práce, která za tím stojí. Kdyžtak jen odkaz na odpověď, jestli to tu už je..
    L4MA
    L4MA --- ---
    prosim, je v planu navrat moznosti volby umisteni horni listy na stranu?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QWWERTY: proto jsem ostatně frflal, že to u vyhledávání v rámci diskuze nefunguje :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Ostatně, co se týče pohodlí (UX), tak Ctrl + Enter je jako hrát na klavír C a E, Tab a poté Space jako F# C (i když je to krásnej tritón).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    QWWERTY: V tom případě to není Tab + Space, ale Tab, then Space.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BURKHAR: tab + space totiz neni zkratka ..ale tab te prehodi na dalsi formularovy prvek (tlacitko odeslat) a mezernik ho zmackne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam