• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    da se zmenit poradi kategorri v horni liste tak, jak to bylo na stary verzi? (hledal jsem a nasel jsem akorat "rage meme" v jinym auditku)

    nejen ze se to plete, protoze jsem za ty roky proste zvyklej klikat na jedno misto, problem mam i na telefonu - pouzivam normalni web verzi, predtim jsem nemel problem s tim kliknout na bookmarks zpet, ted (je to vic nalevo) uz tam nedostahnu pohodlne prstem :-/
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Stále mi chybí funkce volby veřejných negativních hodnocení :)
    NYX
    NYX --- ---
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NYX: takže neanonymí hodnocení můžu zařídit i dnes (uživatel mi dá mínus u příspěvku a já mohu zvolit, jestli chci vidět, kdo mi mínus dal nebo ne)?
    - Uživatel si nepřeje aby bylo možno jeho příspěvky hodnotit negativně anonymně, pokud chcete hodnotit příspěvek negativně, klikněte sem.
    To znamená, že když mi třeba (volím náhodou) NOXIUS: dá negativní hlas na tento příspěvek, já uvidím, kdo mě mínusoval?

    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    linkoval jsem YouTube a nepřidalo mi to tam "nadpis": název videa: je to bug?

    [DANIELSOFT @ Windows - (Windows 7, 8, 10, ...)]
    CUKI
    CUKI --- ---
    Nevim, bug to asi není ale nástenka co se ukazuje vedle okna na psaní příspěvků mi nepřijde jako výhra. Řešení které bylo dřív (ukazuje se jen v případě změny) je mnohem lepší.

    Malé okno na psaní příspěvků, které navíc není stále v obraze (neposouvá se s textem) je za mě taky mínus.
    NYX
    NYX --- ---
    ALAGAESIE: Urcite ne :)
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NOXIUS: Já měl pocit, že to kdysi (v r. 2006, to nebyla premiovka) při mé standardní registraci fungovalo tak, že když se člověk registroval a nezaškrtl neanonymní negativní hlasy, již to následně nešlo změnit...
    TUILE
    TUILE --- ---
    na tabletu v nepremiovy verzi je okno pro hledani debilne na strane.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: nevermind, uz jsem to nasel tu [SALVATOR @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: chrom na PC. az zac budu na pc kouknu na verzi.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Prohlizec? V kodu je vzdy.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    L4MA: Máš pravdu, hned mě to netrklo. Sypu si popel na hlavu :)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ALAGAESIE: je pravda, že pri tej zfunkcií vyhľadavania príspevkov nejde vyhľadať ani moje - to chce fix. ale inak sú to featury čo majú iba premium účty
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: forest4 :)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NOXIUS: Kterou myslíš? Zakázané hledání jsem na minulé verzi měl, neanonymní negativní hlasy jsem neměl. Proč bych dnes volil negativní neanonymí hlasy: občas jsem míval dojem, že mě mnozí mínusovali tak nějak z principu (mínusovali mi vše) a ono je dobré vědět, komu se člověk znelíbil...
    L4MA
    L4MA --- ---
    KEVIN00: fakt je tak tezky zkusit vyhledat "nyxdroid"? urcite jsi prvni, kdo se na to pta... :)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ALAGAESIE: veď tu funkciu máš, ale je iba pre ľudi co maju premium
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NYX: Bude opravena i funkčnost Nyxdroidu? Děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam