• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SVATA
    SVATA --- ---
    #bug
    nedovolí mi to editovat mnou založenou událost a v profilu u událostí nevidím žádnou mnou založenou
    TUILE
    TUILE --- ---
    NELLAS: bylo to volitelny nastaveni.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak se fakt kopirovaly.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak ja se radeji podivam do stareho kodu :-)
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: zkopirovane. byly nahore vypichly, ale byly i ve svy skupine.
    NYX
    NYX --- ---
    SVATA: Ne, vsechny odkazy se zmenily. Cast tech odkazu uvnitr nyxu jsem automaticky presal pri migraci, ale ne vse.
    SVATA
    SVATA --- ---
    NYX: Ale původní odkaz už nefunguje?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jo a jen detail, zkoušel sem to tady hledat, ale nenašel - pokud je počet zobrazovaných příspěvků v diskuzi trojciferný číslo, nevejde se do pole. Vivaldi 3.7.2218.49

    A fakt se mi líbí ten našeptávač v poli hledání, to je super fíčura.

    SVATA
    SVATA --- ---
    #bug
    komplet nám zmizela událost: [ KRT23 live easter session #2 fuckdown edition / ostatniother / 3.4.2021 / Rest of the world - online twitch ]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: No a jak sem se ptal tady: SALVATOR - máš možnost zjistit, kolik lidí to má "rozbitý" teď a kolika bys to "rozbil", kdybys to prohodil?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Já to tak na webu právě nikdy neměla, tam jsem musela hledat v seznamu podle abecedy. Na nyxdroidu se mi ta diskuse opravdu přesouvala.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    #bug
    Kdyz kliknu na ikonku, vyberu "send message" adam otevrit v novem okne, tak to hodi 404, misto, aby mne to presmerovalo do posty s tim ID jako adresatem.
    Napr: https://www.nyx.cz/mail/NYX
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: na webu taky, mám za to, že Nyxdroid jen zobrazil, co mu vrátilo API
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JOPS: Ono to tu bylo už nespočetně krát, budeme se s tím muset smířit. Leda by někdo ukecal nyxe k umožnění výběru ze dvou možností - historie vpravo a vlevo (nebo vypnout a zapnout :D).
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: O trideni vim, nic moc se s tim delat neda...nova DB proste radi jinak :-/
    JOPS
    JOPS --- ---
    NYX: koukam, ze se to objevilo i v Ustavu pro dusevne vysmate :)))

    [SMETY @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Tohle ale fungovalo jen v nyxdroidu, ne na webu, ne?
    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: divné, já ho tam měl, a stejně se teď uklikávám stejně jako JOPS

    (jinak teda marginálie - asi se změnilo "abecední třídění" diskusí - auditko 3. světová jsem měl dřív úplně dole, teď je úplně nahoře)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    nevím zda to je shchválně anebo jestli se na to někdo ptal (filtroval jsem) ale ta notifikace když si odpovím sám na svůj post zůstane?

    děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam