• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    nevím zda to je shchválně anebo jestli se na to někdo ptal (filtroval jsem) ale ta notifikace když si odpovím sám na svůj post zůstane?

    děkuji
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: to bude ono, diky
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: pravdepodobne si dotycny diskusi odstranil z bookmarku
    NYX
    NYX --- ---
    JOPS: Driv bylo tlacitko historie v hornim menu volitelne, nemel ho tam kazdy. A pokud ho mel, bylo na stejne pozici jako je ted. Tj. prohozenim bych to rozbil tehle skupine lidi.
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: To je nicmene stejne zvlastni, takove lidi by to nemelo nabizet. Poznamenam si.
    JOPS
    JOPS --- ---
    precetl jsem poslednich sto prispevku a tohle se neresilo.

    Slo by prohodit v menu policka HISTORIE a SLEDOVANÉ?

    podle me ve stare verzi predposledni policko bylo sledovane, protoze ted porad klikam na historii a predtim jsem ji v zivote nepouzil :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: tak jsem zjistil, ze jsem se snazil poslat pozvanku nekomu, kdo uz prava mel... Jinak pridavat v pravech jde.
    ZCR
    ZCR --- ---
    Otevřené odpovídací okénko přes text nereaguje na Esc (dřív zmizelo, obsah se převedl do toho úplně nahoře, teď se jen převede obsah)
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Ok, reply zacina az za koncem nicku a dal jsem i mensi maximalni vysku, at to neskace pres celou obrazovku.
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: Zkousel jsem a funguje mi to. Napis jaka diskuze a ja to zkusim nejak lokalne nasimulovat. Pridavat prava primo v zalozce prav jde?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: prosim _OZZY_? #bug
    MONROE
    MONROE --- ---
    NYX: Porad to chybny heslo i po x vycisteni cashu. :/
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: Opravi pristi verze appky
    NYX
    NYX --- ---
    MONROE: A jakou chybu to hlasi? Pripadne zkus popsat krok za krokem do posty.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ahoj, stale se neprihlasim z prohlizecu na mobilu.
    Opet vycisteno. :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: ne, byly určitě přesunuté. Občas jsem vlezl do sledovaných, rychle scrolloval dolů a nemohl tu diskuzi najít, protože jsem v ní měl odpověď a byla nahoře, což jsem při to okamžitém scrollování přehlédnul
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: Dal jsem tam 100ms at to neskace kdyz clovek jen projizdi mysi po obrazovce. Kdyztak muzu upravit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Aha. Ok. Vidim tu bezmala 500 novych zprav. Vsechno nectu ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ano. A nekteri jini tu psali, ze jim to fungovalo na soubory z disku.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: obrazky ze schranky chodi a soubory z disku chodi pres drag&drop ...za me dobry, diky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam