• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Je to jen na mobilu videt
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MOIRAIN: Hledej v pravém dolním rohu (hned vedle Peroutky).
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Ze screenů tady jsem viděla, že to ostatním funguje, ale mně se počet příspěvků na stránku v klubu zobrazuje ukousnutý
    Win 10, Chrome Verze 89.0.4389.114 (Oficiální sestavení) (64bitový)
    (ale to je prkotina)
    zahlídla jsem tu cosi o tom, že se dá skočit rovnou na první nepřečtený příspěvek v klubu, ale já to nikde nevidím, pokud to funguje, můžu dostat screenshot se šipečkama jak pro blbé, prosím
    Díky!

    SVATA
    SVATA --- ---
    Pardon moje chyba. Jde to. Sorry
    NYX
    NYX --- ---
    SVATA: To zobrazeni vlastnich - pomuze vlevo prepnout z budoucich na oboje? Predelam kdyztak link v menu.

    Nenecha te to editovat znamena co? Neni tam link pro upravu? Nejde ulozit?
    SVATA
    SVATA --- ---
    #bug
    nedovolí mi to editovat mnou založenou událost a v profilu u událostí nevidím žádnou mnou založenou
    TUILE
    TUILE --- ---
    NELLAS: bylo to volitelny nastaveni.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak se fakt kopirovaly.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak ja se radeji podivam do stareho kodu :-)
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: zkopirovane. byly nahore vypichly, ale byly i ve svy skupine.
    NYX
    NYX --- ---
    SVATA: Ne, vsechny odkazy se zmenily. Cast tech odkazu uvnitr nyxu jsem automaticky presal pri migraci, ale ne vse.
    SVATA
    SVATA --- ---
    NYX: Ale původní odkaz už nefunguje?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jo a jen detail, zkoušel sem to tady hledat, ale nenašel - pokud je počet zobrazovaných příspěvků v diskuzi trojciferný číslo, nevejde se do pole. Vivaldi 3.7.2218.49

    A fakt se mi líbí ten našeptávač v poli hledání, to je super fíčura.

    SVATA
    SVATA --- ---
    #bug
    komplet nám zmizela událost: [ KRT23 live easter session #2 fuckdown edition / ostatniother / 3.4.2021 / Rest of the world - online twitch ]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: No a jak sem se ptal tady: SALVATOR - máš možnost zjistit, kolik lidí to má "rozbitý" teď a kolika bys to "rozbil", kdybys to prohodil?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Já to tak na webu právě nikdy neměla, tam jsem musela hledat v seznamu podle abecedy. Na nyxdroidu se mi ta diskuse opravdu přesouvala.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    #bug
    Kdyz kliknu na ikonku, vyberu "send message" adam otevrit v novem okne, tak to hodi 404, misto, aby mne to presmerovalo do posty s tim ID jako adresatem.
    Napr: https://www.nyx.cz/mail/NYX
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: na webu taky, mám za to, že Nyxdroid jen zobrazil, co mu vrátilo API
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam