• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    SAAYURI: Ano, uz je poznamenano k oprave.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Filtrovala jsem, ale nenasla jsem. Ty prazdne prispevky jsou co? Napada me jen ignore, resp. kdyz nekdo odpovida nekomu, koho mam v ignore... je to mozne?


    RETAL
    RETAL --- ---
    Na stránce s loginem chybí v titulku stránky název webu - "Nyx". Je tam pouze "úvod". Kvůli správcům hesel.
    Děkuji a dobrá práce s přepisem.
    NYX
    NYX --- ---
    PNXNTDD: Muze byt takhle?
    TUILE
    TUILE --- ---
    KOC256: resilo se tu myslim jen pdf

    viz NYX
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    TUILE: uf, diky moc
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Nevim jestli je to zamer, ale me zmizel blok - urcite bych potreboval zalohu ve forme txt
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja hlasuju pro zachovani analu a kremroli. vzdyt to je krasny, ze tu amme celebritu, ktera to dotahla za do napovedy!



    HOMOLKA: osobni -> blok
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: Je to ted pod profilem.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Přestalo mi fungovat pop up okno "Jít na první nepřečtený příspěvek". Je to jen nyní přechodný stav?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nevím zda bylo, ale v poště staré přílohy mi nejdou otevřít...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: hledaná fráze @username
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Navrhy? Rad to zmenim :-) Jen tohle bylo takove last minute doplnovani a placl jsem tam prvni blbost, ktera me napadla :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: a dokonce jsem ten příspěvěk možná i našel (minimálně to obsahuje stejný obrázek), postoval ho někdo jiný... [BUSH13 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ještě co se týče toho vyhledávání, šlo by prosím v rámci nápovědy změnit koudyho kremrolový anál na něco méně konkrétního? (mě to tedy uráží v tom smyslu, že jsem bůh ví proč skončil v jeho DI, tak když už, tak už).
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: ale mně to notifikuje o nějákém příspěvku, který podle mě vůbec není můj :) To s těma sochama jsem nepostoval (nebo si toho nejsem vědom, nenajdu nic takového ani když hledám své příspěvky), v seznamu notifikací to taky není...
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: U notifikaci na palce chybi nejaka ikonka palce. Uz mam poznamenane.
    DONALD
    DONALD --- ---
    DONALD: *skočilo stejně jako včera :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    Mně nějak chodí upozornění na příspěvek, který není můj nebo tomu nerozumím...

    Tady upozornění na 2 příspěvky, nahoře můj a dole nějaký obrázkový, který netuším co je... číslo 55 je taky podivné.



    A tady co pak vidím, když rozkliknu notifikace:



    Dělalo mi to už i včera (stejný neznámý příspevěk)... myslel jsem, že mi včera pomohlo se odhlásit a přihlásit, ale dnes to na mě skočilo včera.
    SHIVALA
    SHIVALA --- ---
    Jen taková prkotina: tlačítko u filtru příspěvků dle počtu likes\dislikes má ty palce kontraintuitivně. Palec dolů je na pravé, "plusové" straně a vicerversa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam