• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Roznemohl se mi nyx v chromiu (tedy on po resetu zas fungoval) a shledala jsem to dobrou featurou. Meli bychom nastalo udelat nyx nekompatibilni s nejakym mene pouzivanym prohlizecem. Cele odpoledne:
    muz: uz zase hnipes na nyxu?
    ja: ne, podivej, po upgradu ani nefunguje.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    NYX: Tak jak na starem nyxu - prvni radek textu, nebo pevny field, kam se cely prispevek nevejde. Obrazek jen ikonou obrazku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: tak co tam mít dvě ikonky - jednu s palečkem a číslo (pokud je nenulové), druhou s panáčkem a číslo (totéž)?

    <i class="icon-user"></i>10 <i class="icon-thumbs-up"></i>5
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Opravdu by to chtělo respektovat width/height u postů, pokud ho tam uvedu - ty majáky by měly mít 320 na šířku a naga - stahovat a měnit gif fakt nechci (ani nevím v čem :D)



    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

    NyxDroid na novém nyxu nefunguje a fungovat nebude, rozejděte se - není tu nic k vidění.

    Nový klient pro android časem možná [Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN]

    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak uz by mely slapat ty nahledy priloh v poste i v diskuzich.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No to poresim nejakym nastavenim casem, vyskakovani mi prijde dobre pro info jestli ma smysl se jit vubec koukat, proc to cislo skace nahoru.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Nevyskakovat - prostě jen zvětšující číslo :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Vzhled je ok. Jen u palce by nemusel vybíhat celej příspěvek, ale stačil byl zkrácenej náhled. U příspěvků s obrázkem jen text třeba ( to dělal i starej nyx a nebylo to špatný). :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Nejde mi na mobilu zoomovat, kdyz si chci neco detailne prohlednout. Pritelovi to jde, tak to asi bude otazka vybranych zarizeni. Mam Xiaomi A2 a verzi Android 10.
    ZAK
    ZAK --- ---
    ZAK: nebo aby to bylo mozny nastavit popr. vypnout
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: me by stacilo neco miniaturniho, ted je to strasne rusivy. ten obri nahled celeho prispevku je uplne zbytecny. co treba tam ponechat jen to male cislo?
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Nyx je krásnej! Neměnil bych a jsem rád, že nedošlo k zásadním grafickým změnám!
    NYX
    NYX --- ---
    btw: Pokud by se nekomu chtelo navrhnout, jak maji vypadat ty vyskakovaci notifikace, uvitam pomoc. Jak odpoved, tak palec.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    btw. daji se ty emoji nejak zablokovat?
    at uz nastavenim tady na nyxu, nebo nejakym doplnkem do ff?
    me z toho krvaci oci :mrgeen:
    AETHER
    AETHER --- ---
    🧐
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    No jo, a evidentne se zachovavaji pri kopirovani odjinud: [CDR @ URBAN LEGENDS - need your experience!!!]
    Pryc s nima, prosim
    AETHER
    AETHER --- ---
    NELLAS: mně se to na počítači zobrazuje...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LAUNCHER: Na počítači se to nezobrazuje, to bude zase bordelu v diskusích...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    LAUNCHER: Smajlící na nyxu jsou proti přírodě!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam