• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    nevim jestli se to tu objevilo.. ale nemohla by se historie zobrazovat cela? a ne s tim kliknutim na "zobrazit dalsi"? (klidne zkrz nejake user nastaveni jestli to ma ulehcovat DB)
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Nešlo by v historii dát možnost vyfiltrovat kluby s novými příspěvky, aniž by se to muselo nastavit natvrdo? Jako tomu bylo dřív. Tohle řešení je dost nešťastné.

    A proč je historie i v horní liště? Navíc v místě, kde dřív bylo tlačítko pro sledované?
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: tak nevim co jsi udelal ale uz to zda se funguje jak ma a nekoncim na neautorizovanych tabech :) timto tedy diky :)
    NOP
    NOP --- ---
    V Nyxdroidu šlo na obrázek kliknout a pak libovolně zoomovat, plánuje se něco obdobného i na mobilní Nyx?
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NYX: Aha, jasný.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NYX: super, opravil jsi to, dík moc
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Sím, sím, já se taky připomínám... :)
    [KOVOVAMINCE @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    NYX
    NYX --- ---
    DANIELSOFT: ted lepsi?
    NYX
    NYX --- ---
    ALAGAESIE: Dusledek migrace, kdy se za sebe naskladaly prispevky z diskuzi, udalosti a inzeratu. S radi se podle cisla prispevku, ne casu. Takze tenhle problem casem vysumi.
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    Já prostě neumím fotit.

    Vysvětlení neviditelného: je to datum 1.4. 2021. Proč se pod to do výpisu vetřel x-let starý příspěvek, vážně nevím.
    Viditelné video je z 1.4.

    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: zvětšování prohlížeče je neergonomicky, číst něco je naprosrej porod, furt musíš zoomovat a panovat, natož psát / editovat..

    V kombinaci Firefox (to chceš, je tam Adblock) / android je pro mne celkem ok velikost písmen 200%, ale pak je zbytečně velky font příspěvků

    A těch 200% už je stejně nepoužitelný, protože mizí spodní půlka stavových řádků, viz obrázek.

    Do 160% je to ok, ale pak jsou ty písmenka v textarea moc malý na to abych je komfortně přečetl..

    Proto je pro mne nyxdroid velká ztrata, tam jsem to nastavil jak velký jsem chtěl..

    NYX
    NYX --- ---
    DANIELSOFT: No jo, fakt tam mam jinou velikost nez je v body. Upravim.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NYX: přikládám screenshot

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: jo takhle .. no a neslo by proste, pokud uzivatel zada obe, tak je proste nenahrazovat, a pokud zada width, tak height vynasobit stejnym pomerem jako original_width/new_width, and vice versa? Je mi jasny ze to nemusi bejt takhle simple, ale u embed obrazku je podle me tohle dost dulezity, pac v dnesni dobe hires fotek a memu tohle bude totalne nicit diskuse :D
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NYX: Diky, jsem nejak prehledl
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AETHER: Já to vidím takhle, no...


    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: potahni si nahoru, to policko je jakoby nad prispevky
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Asi to neni nova vec, ale neni mi v ios aplikaci zrejme, jak hledat v ramci diskuze, nachazim jen celonyxovy search
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam