• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KULA
    KULA --- ---
    CHEESS: Říkáš to přesně, žádná odpověď ještě nepřišla. Návrh přepnout si na nemobilní verzi webu je mimo realitu. Potom tu ještě poletuje komentář, že je na rozhodnutí autora, jestli to umožní nebo ne v rámci mobilní verze.
    Jestli mě něco chybí, je to ten právě pitch to zoom, udělat to gesto na prázdno bolí víc než tlačítko historie.
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    CHEESS: Odpověď zatím není myslím...
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    BLULAJTA: prosím, přehlédla jsem na tento problém odpověď, nebo se to zatím jen neřeší? Je to věc, která mě trápí hodně, vyskytla se tu už od několika uživatelů a zatím jsem si nevšimla, že by na to Nyx reagoval. Díky
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Ouk, dík a v tom rohu bylo v poho. :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOVOVAMINCE: Ted je skryte. Na PC chci pockat nejakou dobu nez bude mit vetsina novych prispevku s obrazky uz dotazene velikosti. A trochu promyslet kam to tlacitko na PC napozicovat. Jestli v rohu dole neni zbytecne moc z ruky. Tak at tim pak nesoupu sem a tam.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Když zmizelo tlačítko "na první nový" na počítači, je to chyba nebo ne?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ale pokud by to bylo nad mentální kapacity některých uživatelů, tak i autosave je lepší, než stávající. Ušetří jeden klik.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NYX: No jde mi o to, že naopak chci použít bez uložení. Jako že defaultně chci jedno (uložené), ale občas druhé. Když to přechodně změním, tak už to nechci měnit zase ručně zpět.
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: To uz spis auto-save rovnou. Ale reload bez ulozeni by byl imho dost matouci.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jedno vyžádání funkcionality (pokud by to šlo). Jak jsou v historii možnosti vše a jen s novými a musí se to uložit, aby se to změnilo, tak by se mi líbilo aby to fungovalo na klik bez uložení s tím , že s uložením by bylo natrvalo. Jako mít uloženo, že jen s novými, ale na klik zobrazit všechny a při příští návštěvě zase jen s novými (nebo naopak).
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    BOYLER: At je to tlacidlo vlevo od tlacitka "sledovane" a bude to OK.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    prázdné příspěvky

    XAJA
    XAJA --- ---
    INUSHKA: ja tiez idem vacsinou z mobilu. klasicky z prehliadaca. a s oknami nemam problem.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak ty otravne reklamy snad vypnute. Zjevne to google automaticky zapnul jako "experiment" pro pulku uzivatelu. WTF :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: spis jde o to, ze pak v historii bude permanetne bordel a pokud se v ni neda (i v nepremiovce) pohodlne mazat tak akorat tam bude pribyvat balast.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    NYX: jasne, tomu rozumim, ja jen ze se to treba vyskytuje i jinde / do budoucna :)
    NYX
    NYX --- ---
    JACQUES157: No tohle zpetne prepisovat asi nebudu :-)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ve zprávě od tori je starý link.

    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ve výpisu příspěvků konkrétního uživatele jsou trochu překryté prvky:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam