• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NYX: Napsal bys to znova v Rustu? Myslíš, že je to dobré rozhodnutí a doporučil bys rocket.rs? A ješte jedna otázečka, jaké věci ti nejvíc vadí na rustu a rocket.rs?
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Uffff...pouziva nekdo neco takoveho realne? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BLACKHEAD: ty diskuze s odpověďmi byly i na starém nyxu
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    A to koho napadlo, strkat tohle: "discussions with replies" nahoru do sledovanych?
    Navic je to anglicky v jinak ceskem rozhrani!

    Prosim, tohle ne. At odpovedi zustanou hezky dole, mame na to dole vpravo ikonku...

    A TAKY BY UZ MOHLA JIT DOP$$$$E TA POLOZKA "historie" v menu.. Klikam na to zbytecne nekolikrat denne!
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pokud na mobilním zařízení s rozlišením 360 x 640 zaškrtnu příspěvek, který má zároveň hodnocení i odpověď, poslední ikona "odkaz na zprávu" přeteče na další řádek

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Pripojuju se s dotazem k OVERWATCH. Je nejaky duvod proc to zmizelo?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    ADITU: Děkuji. Ono to totiž na začátku fungovalo, pak jsem byl více na mobilu a myslel jsem, že jsou trable na mé straně. Děkuji za potvrzení.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KEVIN00: stejné u všech, Nyx to nechal jen na mobilních zařízeních. Zatím?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Hledal jsem do historie, ale nepovedlo se najít. Na mobilní verzi mi funguje pop up Přejít na první nepřečtený, na desktopu tato možnost ovšem nefunguje. Prohlížeč Vivaldi Browser ... je to stejné u všech nebo "cosi" jen u mě?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: Na ten 2
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Vím, že apríl už byl... ale kdyby Nyx fungoval v elinks (alespoň nějak základně... to by bylo něco) :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: to je na ktery z tech bodu?:) 2+3 jsou bug i na W10/FF87
    PES
    PES --- ---
    Btw. to by systém mohl případně upozorňovat, že vkládaný odkaz již byl v (nedávné) minulosti postován :-)
    PES
    PES --- ---
    NELLAS: V té záplavě přehlédnuto...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Díky za ty diskuze s odpověďmi nahoře ve sledovaných!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    OVERDRIVE: Tak jsem zkusil na macosu v light i dark modu a vypada to ume v poradku. Tohle tim padem nemam jak opravit kdyz nejsem schopny to zreprodukovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam