• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hehe

    Nyx má novou verzi webu - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/aktuality/nyx-ma-novou-verzi-webu/
    NYX
    NYX --- ---
    NARVIK: !!! diky :-)
    NARVIK
    NARVIK --- ---
    NYX: Android Firefox 87 - taky se mi to deje, a zda se mi, ze pokud je nyx otevren jinak nez odkazem uvnitr nyxu (tj zadanim url nebo bookmarkem), neposle se session cookie, takze se to tvari jako odhlasene. Asi je to SameSite: Strict + bug ve ff. Diky tomu se nyx "odhlasuje" i pri kliknuti na odkaz na nyx z jine stranky, to uz nejenom na Androidu a Firefox.

    2) bylo by super, kdyby fungoval i na mobilni verzi zoom dvema prsty. na dektop verzi to funguje.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ANDY_WARHOL: jednak filtr, plus je tu dedikovaný klub. tl;dr: je to mrtvý, Dejve, a už to nepojede. Nového klienta vytváří ve volném čase Lucien, klíčové slovo Fyx.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nefunguje mi autorizace do nyxdroidu a nejde vytvorit ani nova. jelo to pres token. aplikace uz se neaktualizuje ale se starym nyxem docela slusne fungovala....
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NYX: pokud by se mi to stalo znovu tak ihned nahlásím i s print screenem! ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMIRA: Jako mozne je vsechno, tak ja to zatim nebudu resit a kdyztak budu potrebovat nejaky popis na reprodukci.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NYX: tak už se to neděje, ale přísahám že je Masaryk nademnou, že v době kdy jsem tu připomínku psal tak mi to fakt vyskočilo :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NYX: nn reagoval jsem sam na sebe a vyskočilo mi to v rohu v pravo dole jako kdyby na mě reagoval někdo jiný
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMIRA: A kterou notifikaci ted vlastne myslis? koukam, ze zadny popup apod nevyskakuje. Takze to, ze se to zapise v te sekci notifikaci do seznamu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Ano: “instaluje se aktualizace” :)
    NYX
    NYX --- ---
    Uz vim!

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    NYX:
    Dej tam "probíhá aktualizace aplikace", jak jsem psal, a bude to všem jasné... ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Kazda drobna oprava se musi nasadit a aplikace restartovat. Bohuzel to nemam uplne bezvypadkove, ale je tam tak 2-3s okno, kdy to neodpovida.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: pokud je to záměr pak prosím opravdu lepší popis.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KEJML: Ano, co jsem se tak naposledy všiml nový nyx byl již před nějakou dobou nainstalován a nastartován. Tzn. popis neodpovídá realitě.
    NYX
    NYX --- ---
    Asi tam dam radsi gif :-)

    KEJML
    KEJML --- ---
    GREATDRAKE: A ten text pod číslem 418 vidíš? :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Náhodně na mne občas vypadne chyba 418 ( tak 2-3 denně), reload to vždy opraví.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TARMAQ: Za tohle se rozhodně přimlouvám jako TOP prioritu. Nevidím valného smyslu degradaci funkcionality dřívější verze. To je jako, kdyby mi po updatu hry zmizela půlka questů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam