• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADITU
    ADITU --- ---
    TOOMIX: tohle rozlišení papírově můj telefon +/- splňuje, ale když půjdeš třeba na http://whatismyscreenresolution.net/ , ta čísla jsou úplně jinde.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Tak si to asi fakt blbe pamatuji. Diky
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: myslím, že tam nebyl krom času nic, a že to tak bylo nejlepší
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: predtim tam bylo neco jako slovne "skryta lokace" nebo neco takoveho...ty otazniky me taky vytaci, tak to asi udelam identicky jako driv
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Taky mi to na Androidu v Chromu nejde.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    dále bych se přimlouval, aby v případě, že uživatel nechce nechat vidět, v jaké je diskusi, aby se tam neukazovaly ty ":: ???"
    NYX
    NYX --- ---
    Ach jo...

    Ted je tam tohle - treba nekdo bude vedet z hlavy, ja mam ted rozdelane neco jineho a nechci si rusit tok myslenek. Kdyztak pak pogooglim.

    <meta name="viewport" content="width=device-width,initial-scale=1,maximum-scale=3,user-scalable=1">
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Dík, že se ukazuje celý seznam diskuzí, které ignoruji v posledních. To je moc fajn.
    Narazil jsem na takovou minor chybu, že když dám ignorovat nějakou diskuzi v posledních, tak mě to (společně s nastavením ignoru) skočí na ten seznam ignorovaných, že to nezůstane v těch posledních příspěvcích.
    NOP
    NOP --- ---
    Huawei, Android, Chrome.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Nevim presne jak to poznat, ale na iPadu to jde.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: Nefunguje mi. Android / chrome.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: Netusim. Ja jen udelam pinch to zoom dvema prsty a slape mi to. Zarizeni? Co ostatni?
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Asi dělám něco špatně, ale nejde mi to. Nějaký spešl postup?
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak je povoleny ten zoom na mobilu.
    NYX
    NYX --- ---
    ROTTWEILER: Prepsal bych to vubec kdybych vedel, ze mi to zabere pres tri roky? :-D Mozna. Ale to neni specificke pro Rust, ono by to trvalo podobnou dobu v cemkoliv, kdyz na to mam cas jen obcas po vecerech apod.

    Mel jsem pomerne rozsahle prototypy v Go a Elixiru a nemel jsem chut v nich pokracovat. V praci delam (ponekud omylem :-) neco i v Jave a nad tim jsem ani neuvazoval. PHP...no, rekneme, ze az za par dni dam na serveru apt-get remove php*, radne to oslavim :-D

    Rust mi proste sedl a krome par drobnosti jsem s nim spokojeny. Stary Nyx byl napsany komplet bez jakychkoliv frameworku a temer bez cizich knihoven, tak jsem nemel problem s tim, ze Rust v tomhle neni zas tak daleko jako jine jazyky. Ostatne kdyz jsem s Nyxem zacinal, nebyla v Rocketu ani podpora pro veci jako je rozumne zpracovani formularu (neumelo to poslat pole hodnot, soubor atd...proste pomerne zakladni veci). Tohle se objevilo teprve tak pred mesicem tusim a jeste jsem na tu FW verzi ani nestihl prejit. Timhle asi lide nechteji moc ztracet cas. Obecne je videt, ze priorita je spis psat v tom nejake backendy vystavujici jen API nez skutecny web.

    Na Rustu me nejvic trapi dlouhe kompilace (z velke casti jedouci pres jedine jadro) a zatim neexistujici specializace (tj. jamile mas implementaci traitu pro neco, nemuzes ho znovu naimplementovat specificteji). S obojim zvladam zit.
    Na Rocketu me stve, ze si na vsem davaji moc zalezet a prichazi to moc pomalu. Ale zas na nem mam rad, ze si na vsem davaji hodne zalezet...takze asi tak :-D
    AETHER
    AETHER --- ---
    když se změní přístupová práva k diskuze a člověk tam už dál nemá přístup, zůstane přesto tato diskuze v historii
    AETHER
    AETHER --- ---
    prosím pod poslední řádku v bookmarcích přidat pár pixelů
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: já bych se držel s minimem někde kolem 1280x720 (Redmi 4A, Samsung Galaxy J3, Xperia Z1 Compact atd.)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NYX: Napsal bys to znova v Rustu? Myslíš, že je to dobré rozhodnutí a doporučil bys rocket.rs? A ješte jedna otázečka, jaké věci ti nejvíc vadí na rustu a rocket.rs?
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Uffff...pouziva nekdo neco takoveho realne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam