• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No jo, to opravim. On se cely ten img tag vyrabi znova.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Odmazávat alt / title z obrázků od tebe není moc pěkné :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: proto jsem právě chtěl NAVARA - aby šlo hostovat na nyxu a byl původní obrázek k dispozici, i třeba s tím 1600px náhledem, byť po kliknutí
    NYX
    NYX --- ---
    TERRA: Jj, ty odkazy mam v planu opravit, ale je to nekde dal v poradi :)
    TERRA
    TERRA --- ---
    NYX: PRESNE TAK, postupuji přes záhlaví dané diskuze. mám jít přes třžistě tak: " jako postaru" ?
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Stary nyx taky zmensoval...na mensi rozmer a horsi kvalitu. Mues si tam prepnout, ze se maji vlozit v plnem rozliseni odkazem.

    Jo ahaaa...on stary Nyx kontrolovatl jeste i velikost souboru. Uz je mi to jasne.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: já jsem si toho už všimnul tady, že jsem nahrál obrázky 2560x1080 (všechny menší než 500kB) a zmenšilo mi je to

    [TOOMIX @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!]

    na starém nyxu mi to nedělalo, viz

    [TOOMIX @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!]

    Je to automatické zmenšování opravdu nutné? Jinak bych musel ty obrázky někde hostovat a strkat je do img src tagu, to se mi moc nechce :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Ja ji dal pryc, protoze pak nejspis probehne resize na mensi velikost a tim padem by to cislo rikalo nekaky nesmysl. Uplne nevim, jak to jinak vyresit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Vložil jsem obrázek ze schránky, nahrál se, ale nevidím jeho velikost, což jsem na starém nyxu viděl. Hned jsem podle té velikosti zareagoval, jestli ho smazat, zmenšit a nahrát znova nebo ho tam nechat (kvůli limitu 500kB)

    MACSKA
    MACSKA --- ---
    jen drobnost - překrývající se buttony v posledních (iOS, Brave i Safari, rozlišení 375x667)

    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Prepinace na last popremyslim...tam nejake zmeny mam v planu delat.
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Ctrl+V uz funguje pokud mas obrazek ve schrance jako obrazek. Vkladani pokud ten soubor naberes pres Ctrl+C primo z disku jako existujici soubor mi zaboha nejde zprovoznit. Pokud mi nekdo da funkcni priklad, kde to urcite funguje a rekne v jakem OS/prohlizeci, muzu prozkoumat a zjistit, kde delam chybu.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Neviděl jsem žádnou reakci, ani se to neobjevilo v prioritizačním klubu.
    Bude se přikládání obrázku skzevá Ctrl+V z clipboardu a nastavení Last opravovat?
    ( [GREATDRAKE @ nyx :: pripominky uzivatelu] + [GREATDRAKE @ nyx :: pripominky uzivatelu] )
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Ano, tohle slouzi k sledovani nove vznikajicich inzeratu, aby si clovek mohl do bookmarku hodit ty oblastni, ktere ho zajimaji. Takze ruzna granularita.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nevím, jestli tím míněno toto chování TAP
    každý inzerát se do historie propíše hned několikrát
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Za možnost zrušit zvýraznění příspěvků s pluskem nebo odpovědí bych se taky velmi přimlouvala.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    TERRA: zkusil jsem z desktopu i z mobilu přes tržiště – Vložit inzerát, obé mi funguje
    NYX
    NYX --- ---
    Zalohy posty uz jsou opravene a jdou otvirat.

    Nicmene jsem zjistil, ze cast souboru (tech ne-obrazkovych) se premigrovala spatne, takze budu muset udelat nejakou dodatecnou migraci...to bude docela fuska a chci to PORADNE otestovat pred spustenim, tak to odlozim na nejake klidnejsi obdobi.
    NYX
    NYX --- ---
    TERRA: Tak asi potrebuji lepe vysvetlit jak postupujes. Trziste / Vytvorit novy inzerat?

    Nebo jdes pres odkaz v zahlavi nejake diskuze? Ty jeste budu muset rucne prepsat, smeruji na stary Nyx zatim.
    TERRA
    TERRA --- ---
    NYX: ahoj, odkazuje me to primo sem, ja nevim ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam