• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    dávala jsem si dokupy upomínky...
    nevím, zda je to díky změně, ale zjistila jsem, že se upomínka v rámci ikonek tváří neupomínkově. Když kliknu přímo v upomínkách na ikonku záložky, text na ikonce je "přidat do záložek", ale reálně mi to ze záložek při kliknutí (a označení a podbarvení příspěvku) záložku dá pryč, což zjistím až potom, co si jdu do sledovaných překontrolovat číslo...

    NYX
    NYX --- ---
    GEGI: Pisu si
    GEGI
    GEGI --- ---
    Ja se jeste zeptam, minule asi zapadlo:
    v hledani nevidim - v “posledni” sekci driv fungovalo - po kliknuti na obrazek se zobrazil jen ten obrazek, krizkem sel zavrit a clovek byl porad v “posledni”, ted me to hazi do diskuzi. Bude to tak navzdy? Diky
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Driv byla dve policka primo v auditu, ted je tu nemam?:-(

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    GREATDRAKE: možná souvisí s tím, že pokud výraz začíná číslicemi, část obsahující číslice se ve vyhledaných nezvýrazní

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Ať dělám co dělám, nevyskakují mi notifikace na odpověď, musím se někam pohnout. Palce, pošta i push do diskuze chodí normálně.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    DZANDIS: V mobilní verzi rozkliknout harmoniku vpravo nahoře, pak se ukážou další položky menu a skrytá vyhledávací pole.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    DZANDIS: Vyhledat od / obsahující text? Na desktopu políčka pod odeslat. Nebo asi nechápu na co se ptáš.
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Nešlo by prohodit tlačítko Sledované a Historie?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Da se nejak v auditech vyhledavat dle uzivatele ci text.retezce prosim?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Highlight při vyhledávání čísel lehce zešílí.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: ehm, lehce se zpozdenim
    tracking-query-params-registry | A list of query params used for tracking by various marketing tools
    https://maxchadwick.xyz/tracking-query-params-registry/

    je jasny, ze aktualne to nema prioritu, ale do budoucnu by to byla hezka ficura :)
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: Planuje. Zahlasuj si v tom prioritizacnim klubu. Prokousavam se tim postupne.
    SITH
    SITH --- ---
    Kdy se prosím plánuje upravit ten DI?
    Člověk si tam dá pár grafomanů, aby měl přehlednější a příjemnější diskuze, a ono to vypadá takto:

    NYX
    NYX --- ---
    Ok, tak testuji prekopani vzhledu notifikaci...ted se vas prispevek a pod nej se groupuji jak palce, tak odpovedi. Jak vas prispevek, tak odpovedi na nej maji nejakou max-height, aby se to nerozlezlo pres celou obrazovku jako ted.

    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Mam poznamenane, neboj. Poznamenam si i tyhle notifikace.
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: Nejspis ne.
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: prosim, moznost zobrazit hlavni menu vlevo misto nahore se vrati?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam