• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Jo, tohle nejsem schopny vyresit (push je stejny pro stejne uzivatele). Tak tam tlacitko dam a kdyztak to zastavi API.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    btw kdyz nactu novy prispevky pres info baner o novych prispevsich zobrazi se mi k nim vpravo i ikona na jejich smazani, ackoliv k tomu v danym threadu nemam prava ... pri nacteni pres link/F5 tam se korektne nezobrazi

    MATT
    MATT --- ---
    NYX: funguje
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: Ted by tam melo jit vrazit unicode rovnou.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    WATTEVILLE: aha :D
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Privaty uz imho zadny limit nemaji. Ona to limitovala jen velikost akceptovaneho POST requestu zjednodusene a v novem Nyxu jsem tohle taky vyresil :)
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    LYNCH: Třeba vědět, jestli ten komu jsi napsal a nečetl to, tak jestli tu byl aspoň někdy za poslední rok.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    GREATDRAKE: k cemu je to jako dobry?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Pokud zůstal zachován limit uživatelů pro privátní diskuze, bylo by to dobré.
    Byla to totiž metoda jak zjistit, kteří uživatelé jsou aktivní a kteří ne, když bylo třeba, kvůlivá limitu, udělat čistku.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    NYX: u malých privátních diskusí se to hodilo, že člověk věděl, že už mají všichni přečteno. Ale jinak je to samozřejmě diskutabilní fce.))
    MATT
    MATT --- ---
    NYX: tuhle funkcionalitu jsem docela pouzival..

    taky ted nejdou unicode znaky v html zapisu v nazvu auditek (skoro nepouzivam, ale zrovna jsme meli srdicko a psal se primo ten html kod.. v prispevku to funguje ♥
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Ano, majitele videli i ty, co zbytku populace byli skryti
    NYX
    NYX --- ---
    RUDIE: To zalezi na jejich nastaveni jestli chteji byt videt ve statistikach. I kdyz majitele diskuze mozna meli nejaky override? Podivam se...ale je otazka, jestli by ho meli mit :)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Všiml jsem si změny, že statistiky diskusí (kde jsem vlastník) již neukazují poslední návštěvu/přečtení příspěvků uživatelů s prémiovou verzí. Bude se tahle sympatická bigbrother featura pro majitele diskusí vracet? :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když odpovím na příspěvek a někdo ho smaže, po kliknutí na odkaz se zobrazí příspěvek, co byl původně pod tímhle, žádná hláška, že původní příspěvek byl smazán.
    DWAY
    DWAY --- ---
    LEENVECKA: ja nevim, je se chytil ze se ani nedivam, a proste kliknu. Asi sem moc velky zavislak na pc :-D Ale zkusim treba to pujde.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    DWAY: hele ani ne ... proste jdes automaticky na druhy misto :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    nechte, prosim, uz tu historii tak, jak je.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DWAY: no more prázdné místo.

    Taky jsem se uklikával. Imho spíš než svalová pamět má vliv to, že automaticky klikáš na druhé tlačítko zprava než že by mělo vliv kolik pixelů je to od okraje. Takže to docela funguje.

    Ale jako nikomu nenutím.

    DWAY
    DWAY --- ---
    LEENVECKA: to ale nevyresi svalovou pamet, kde porad budu klikat na prazdne misto :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam