• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Jj, je tam css reset komplet. Tyhle veci budu muset rucne doplnit na mista, kde se objevuje html od uzivatelu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    všechny <hx> jsou stejně velké (malé)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LUCIEN: nefunguje ani <ol>, koukám, že jsem to v úterý zapomněl nahlásit…
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Zdá se, že UL seznam v příspěvku se neodsazuje a nezobrazuje bullet ikonu.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KOMPAS: huráááá funguje, díky moc
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Lepsi?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KOMPAS: yep, zabalil jsem to do toho manualne, jako workaround k aktualne nefunkcnimu width, viz [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    A hned k tomu hledání: poslední dobou se ve výsledcích hledání diskuzí nezvýrazňují vyhledávané výrazy, a to ani v náhledu; tam se zvýrazňuje jen text inzerátů a událostí. Ve spojení s tím, že ve výsledcích se objeví spousta diskuzí, které daný výraz nemají v názvu to způsobuje, že pak musím hledat ve výsledcích prohlížečem pomocí Vyhledat na stránce.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    VERONIKA22: Hledá se v globálním vyhledávacím poli (které není v základu vidět na mobilu). Tam je po napsání vyhledávaného výrazu třeba vybrat položku "diskuze". Hledá to podle názvů diskuzí plus jejich obsahu, název dostal větší váhu. Užitečnost výsledků je různá. Někdy je lepší jít přes kategorie v https://nyx.cz/topics.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LEENVECKA: no když si vzpomenu na Cukrárnu ve které jsem nebyla 2 roky tak fakt nenajdu, teď jsem chtěla najít něco co se věnuje personální problematice ( a v takové skupině jsem nebyla nikdy)....tak prostě nic nenajdu
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    VERONIKA22: pres historii taky nenajdes?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    zopakuji svůj dotaz: prosím jak se hledá v tématech podle názvu skupiny? Já tu kolonku teď prostě nemůžu najít a jsem bez šance najít diskuze, které nemám uložené ve sledovaných :-(
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Ukazuje se to i v Chromu, když si kliknu na výsledky ankety a pak najedu na odpověď na anketu. (a ukazovalo mi to před pár minutami, ehm)
    TOOMIX: Jo, ukazuje se příspěvek, co byl původně pod tím odkazovaným a smazaným. Už jsem to tu taky hlásila :)
    HANNA
    HANNA --- ---
    TUILE: děkuji, všimla jsem si toho pět vteřin po odeslání dotazu
    TUILE
    TUILE --- ---
    HANNA: v historii mas nahore - bez sledovanych

    HANNA
    HANNA --- ---
    Prosím jde stále někde nastavit, aby se navštívené kluby z bookmarks nezobrazovaly v historii?
    A to, že se do historie zařazují kluby, jejichž příspěvky jsem viděla pouze někde "nepřímo" v náhledu, je záměr?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nikde nejde nastavit status.
    Je to prozatím missing feature po migraci, nebo?...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: aha, ten div je tedy součástí samotného příspěvku, nikoliv nyxového obalu? v tom připadě asi nic
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Protoze je obaleny tim divem s width: 600px
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam