• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    QUIP
    QUIP --- ---
    Kdyz uz nemuzeme pouzivat vlastni skiny / CSS, tak jdu prudit s tim oficialnim tmavym dark vzhledem. Jak je aya prekontrastovany az moc, tak dark v mnoha ohledech kontrast neprosto postrada.
    Napriklad na strance notifikaci, kde vidim dlouhy seznam ikonek tech, co dali plus nejakemu postu, tak neni temer poznat jina barva pozadi u tech novych. Kdyz je v mistnosti tma, tak to na monitoru videt je, ale kdyz jsou horsi svetelne podminky (slunce za oknem), tak uz ten rozdil v odstinech poznat moc dobre nejde.
    Stejne tak mi neprijde uplne stastna volba tmaveho u grafu hlasovani v anketach na tmavem pozadi.
    Stejne tak zvyraznovani odpovedi po najeti kurzorem na prispevek.

    Klidne bych ty zmeny v CSS udelal, jestli je vule je pak publikovat pro vsechny.

    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    KOMPAS: vyborne, dekuju :) zvyk je zelezna kosile a nenapadlo me to hledat v nastaveni sledovanych :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SCARF_23: sledované – nastavení – zaškrtnout diskuzi – odstranit ze sledovaných
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Ještě jsem si všiml, že do jedné diskuze, kterou mám ve sledovaných už nemám přístup. Postrádám u takové diskuze možnost "nesledovat". Nemám tedy aktuálně šanci takovou diskuzi odebrat ze svého seznamu sledovaných
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    V poště postrádám možnost smazání aktuálně zobrazených zpráv. Tuto funkci nyx dříve měl. Je to záměr?
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Tak muzu tam udelat auto-submit pro prepnuti tim druhym smerem. Pripadne i pro ten druhy select vedle.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NYX: Mě by to vyhovovalo přesně naopak :D Mít jen nové a na klik všechny (když hledám nějakou diskuzi, kde jsem byl). Ale co už. :)
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Je na registracni obrazovce. https://nyx.cz/terms
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Měl jsem pocit, že někde byl předtím odkaz na pravidla NYXu. S novou verzi zmizel?
    NYX
    NYX --- ---
    Hotovo [HOWKING @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    S tim, ze to funguje jen pokud to ulozene nastaveni je mit zobrazene vse (pak to JS skryva/ukazuje). Pokud ma clovek ulozeno zobrazeni jen s novymi, ta data tam samozrejme nejsou.
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: pravda, je to spis kosmeticka drobnost, odkazy funguji i s otaznikem.
    NYX
    NYX --- ---
    ZAK: To nicemu nevadi, ne?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Pokud do popisu/možností ankety dám link na post v diskuzi, nepřevede se na link (a href link minimálně v popisu ankety funguje)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Při založení klubu by se mohl do záhlaví nebo do prvního příspěvku (od TORI) vkopírovat průvodní text k založení klubu.
    NYX
    NYX --- ---
    Jj, je tam css reset komplet. Tyhle veci budu muset rucne doplnit na mista, kde se objevuje html od uzivatelu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    všechny <hx> jsou stejně velké (malé)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LUCIEN: nefunguje ani <ol>, koukám, že jsem to v úterý zapomněl nahlásit…
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Zdá se, že UL seznam v příspěvku se neodsazuje a nezobrazuje bullet ikonu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam