• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Já bych se připoměl se skokem na první (=nejstarsi) nepřečtený příspěvek v diskuzi i na PC (na mobilech se to resilo uz davno) - prece jen mam diskuze, kde pocty neprectenych jdou do stovek a nezvladam odcitat cele, ale po strankach postupne bych to dal ...
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: S tou historii uz tusim jak to vyresit.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Poznamenam si.
    JIMX
    JIMX --- ---
    NAVARA: já ale mám premiovku ... a měl jsem i před aktualizací ... teda myslím ... :-)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: tohle je zatim bez reakce TARMAQ. Bylo to tak i pred tim? Podle me je ta interaktivnost tech ikonek nezadouci a navic v mobilu, kde klikas do toho pruhu prstem, se do mezery mezi ikonkama fakt blbe trefuje..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JIMX: neměnilo, jen se prémiová featura zpřístupnila i plebsu
    MATT
    MATT --- ---
    TILIO: muzes dat mezeru pred zavorku, je to osklivy, ale funguje to ;)
    JIMX
    JIMX --- ---
    neměnilo se nějak pořadí položek v horním menu ... furt teď automaticky klikám na historie místo na sledované?
    MATT
    MATT --- ---
    NYX: taky jsem ted chtel vlozit img src="" width="800", aby to nebylo velky a vysledek: [MATT @ GIF - MOC PĚKNÝ JEDEN GIF V JEDNOM PŘÍSPĚVKU JAKO, s popiskama, bando líná! - MOC PĚKNÝ JEDEN DŽIF V JEDNOM PŘÍSPĚVKU JAKO, s popiskama, bando líná!] to je asi muj hlavni usecase na kterej ses tu ptal..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    krom wiki je to spise ale anomalie. zkusit trochu heuristiky i kdyz to bude mysticstejsi...
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Neda, zavorky se mohou v url vyskytovat a treba wikipedia je intenzivne pouziva :-/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TILIO: Bude tam i klient pro android, jen se to ještě nepřejmenovalo
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *pardon, řiká se tomu "upomínky". Každopádně, načítat 1117 upomínek s obrázky etc., v jednom okně, napříč všema diskuzema je takové, chm...
    VACA
    VACA --- ---
    Ahoj, když jsem to zkoušel před lety, nebyl pro to prostor. A tak to zkusím teď jestli by něco takového nešlo udělat v rámci revitalizace nyxu:)
    A sice: Záložky, bylo by opravdu super praktické a použitelné když by se v záhlaví diskuze ukázal počet záložek v konkrétním vláknů.
    Tak jako to funguje např v poště.

    Mít záložky pouze na rozcestníku diskuzí, je trochu nepraktické, je to strašnej guláš, nedá se v tom pořádně vyhledávat, a když na to kliknu začne se mi načítat třeba tisíc přízpevků v jednom okně, páte přez deváté..

    Zobrazovat záložky v diskuzích, prosím. Prosím pěkně:)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Dvě UX drobnosti (pardon jestli existují a jen ji přehlížím) k poště, jestli by šlo.
    - přidat někam viditelně jak stará je nejstarší pošta (tj. od kdy už je třeba hledat v zálohách)
    - dát link na soubory záloh přímo k tomuto údaji.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SABRIEL13: Rozbíjí to diskuze. Normální ignore máš pořád neomezené, tj. stačí to probrat na skutečné stalkery a ty, co jen nechceš z nějakého důvodu vidět
    NYX
    NYX --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NYX: máš nějakou představu, kdy by ses mohl dostat k zprovoznění záloh diskusí?

    jako většina jsou dated kecy, bez kterých svět nebude horší místo, ale třeba u klubů o vaření/pečení člověk do té zálohy občas nakoukl, když si vzpomněl, že v dubnu 2016 na nyxu letěl "takovej ten famózní koláč" :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: nefunguje, pokud dám width bez jednotek (px)
    v náhledu se zobrazí bez aplikovaného stylu, jen s tím uživatelským width
    po odeslání se zobrazí velký, bez width a bez aplikovaného stylu, je potřeba reloadnout diskuzi, ab se spravilo
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: aha, to řešení se nenamatchuje, pokud dám ten img tag jako self-close
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam