• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Stejne jako minule. Klik na [neprectena] nebo jak to tam je (nebo obalku vlevo v seznamu konverzaci). Vybrat prispevky a smazat.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Jak na to? Teď už je to jedno, ale propříště...
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Stale by mela byt.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Na novém nyxu už není možnost smazat nepřečtenou zprávu i u příjemce?
    Mimochodem, příspěvky od lidí z DI se počítají do nepřečtených?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR:
    D1RABBIT: Me oci tolik krvi neplytvaji, ale stejne mam zabookmatkovanou stranku v nyxu, neodhlasuju se a skacu rovnou na ten bookmak (a ten vede na bookmark, nevim jak se to cesky) takze od doby, co je to opraveno pristanu vzdy nyxu zelenem a uvodni login stranku v defaultnich barvach jsem uz dost dlouho nevidel.

    Kratce: neodhlasovat se + skakat rovnou dovnitr = mas svuj oblibeny skin a oci :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Prosím o změnu/umožnění změny grafického vzhledu (zejména tedy barev) na úvodní stránce PŘED přihlášením.
    Ta barevná kombinace je brutální, vždycky mám pocit, že mi odešla jedna složka barev na monitoru :-)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ne kazdou diskuzi chces mit ve sledovanych
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: jo, ale jen na diskuze, ktery nesleduju a vlezu tam jednou za cas, nafiltruju vsech o s vic nez 15+ a kocham se, treba Bulvarni nora
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256: Já v podstatě výhradně. :) Utřepal se mi tam automaticky seznam auditek, co mě zajímají. V podstatě druhé automatické oblíbené. Co se mi nelíbí, to z historie odstraním a jede se dál.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Historii nekdo pouziva? Ja tam jsem jen kdyz omylem se prekliknu :)
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Aha! Já si říkal, že se mi historie nějak zmenšuje!
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: stary Nyx po roce bez navstevy odmazaval veci z historie.
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: Na starem nyxu pred migraci vidim v DB 115 zaznamu.
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak v menu je nejaky prvotni nastrel napovedy. Kdyztak dejte vedet, co doplnit, predelat apod...
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Jo tak. Tam meli ted nejake vypadky se switchem. Doufam, ze uz to maji vyresene.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: objevi se mi tam hned z twitteru historie vypadku a je to samej problem s housingem
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Ne, 418 je kdyz se nasazuje nova verze Nyxu. Par vterin to startuje.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ten zelenej housing ma casto vypadky? zas sem mel #418
    NYX
    NYX --- ---
    Jako to tlacitko se tam neukazuje pokud mas mene nez 200 diskuzi v historii...ale jestli mas pocit, ze ti jich hromada zmizela, tak nevim.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    THX_1138: Já ho mám úplně dole. Chrome s AdBlockem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam