• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: A u zahlavi jsem menil jen odkazy, nazev kategorie jsem prebiral ze stareho zahlavi.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Jo, to je mozne. Ja jen pregeneroval ta zahlavi, na zbytek jsem nesahal. Musim promyslet jak to srovnat nejak s jazykovymi verzemi apod.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    občas se přislušný klub tržiště jmenuje trochu jinak, než příslušná kategorie, většinou to nevadí, ale kategorii umění odpovídá klub [tržiště / vlastní tvorba] – to mi přijde jako dvě rozdílné věci
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NAVRY: asi nerozumím, dá se sledovat jak inzerát tlačítkem sledovat v detailu inzerátu, tak všechny diskuze obsahující inzeráty dané kategorie tlačítkem sledovat v příslušné diskuzi
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: Ja u inzeratu moznost sledovat mam. Muzes nejaky screen na co koukas?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    Jo a že na tržišti (zmizely sledovaný a) nejdou sledovat inzeráty, to se ví?
    Nebo je jen nějakej jinej mechanismus?
    Že je sice tlačítko "sledovat", ale to oblíbí Tržiště celý jako diskuzi..
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    hm tak jako admin NIH potvrzuju ze "prihlaseni uzivatele" meli zatrhnuty "muze mazat", to jsem ani netusil ze jde nastavit
    AMANT
    AMANT --- ---
    jo mmnt, maj to tam vsichni prihlaseni, to je veci admina klubu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    NAVRY: taky to tam ted mam, ale pouziti jsem nezkousel:) obecny prava tam ale takovy nejsou a moje osobni uzivatelsky taky ne
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NAVRY: teprv teď jsem to líp prozkoumal, na jinym sledovanym fóru se to neděje. BuĎto mě někdo omylem učinil moderátorem, anebo nastala anarchie v právech diskuse
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    Z nepochopitelného důvodu můžu v NIH mazat cizí příspěvky. Zkusmo jsem FLTHYSADEMO smazal nějakej novej slint, nečekal jsem že mi to projde

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    V https://nyx.cz/market?category=546 vidím jeden čerstvý inzerát, který ale není nikde v [tržiště / knihy / počítače]. Místo toho je jako nejnovější příspěvek jiného uživatele s tělem SERVER ERROR.


    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Cestou jsem potkal pár věcí, začnu třeba tímhle:
    [tržiště / oblečení, boty, doplňky / obuv] a [tržiště / oblečení, boty, doplňky / doplňky] vypadají, že mají povolený zápis
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Dik :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: vypadá to dobře, jen není opravený ten centrální klub [tržiště] který byl jako příklad, když jsem to hlásil :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: v databazi je evidentne kapacita pro me ucely dostatecna, stacilo pres dev tools zvetsit maxlength toho textarea a dostal jsem to tam..
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Melo by byt opravene.
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Tak default tam je, zaroven pokud ma clovek vyfiltrovanou nejakou kategorii a klikne na vlozeni inzeratu, predvyplni se to.
    NYX
    NYX --- ---
    DARKINA: Takhle to fungovalo i driv. Ja casem vyuziji toho, ze novy Nyx rovnou rika, jaky hlas jsi prispevku uz dala a nejak to zobrazim. Ted na to jeste nebyl cas nejak :)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NYX: NYX: diky a jeste posledni vec v appce-pokud jsem dala palecek nahore se mi objevilo hodnoceni udeleno a pokud jsem to udelala u toho stejnyho prispevku jeste jednou objevilo se hodnoceni odebrano a ted je tam po druhym palecku hodnoceni ulozeno,ale fukncne se ten tvuj plus odebere. Tzn je to lehce matouci. Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam