• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Další věc. Na mobilu mi nejde dávat mínusy, neboť je responzivní design schovává za okrajem. Viz screenshot.

    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: Tak si v bookmarcich udelej kategorii na inzeraty a mas to vyresene, ne?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: no to jo, to jsem zjistil. při kliknutí mí vyskočí dialog na zařazení diskuse, a pak mam celý Tržiště mezi sledovanejma diskuzema. Neni ale možnost, jak si "oblíbit" nebo zazáložkovat inzerát samotnej. Jo, jde to obejít zabookmarkováním vlastního komentu, ale to neni totéž.

    Taky na starym nyxu byl na hlavním pohledu do tržiště nahoře nad prvním inzerátem seznam sledovaných, vím že jsem tam několik měl, a teď tam nejsou a já nevim jak je prohlídnout (třeba bych tím odhalil celej mechanismus)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: tohle sledovani je na konkretni inzerat a prispevky u nej.
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: to zvýrazněný je na celou diskusi
    jestli jsem jen slepej, tak se kaju :)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Musím pochválit NYXovi svižnost. Odesílání příspěvků, načítání, response - to všechno se zlepšilo.

    Mám jenom dotaz. Dá se nějak zařídit, aby po odeslání příspěvku nevyskočil v diskuzi na malý moment ten box upozorňující na nový příspěvek v diskuzi, než se stránka reloadne? Je to takové rušivé.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: A u zahlavi jsem menil jen odkazy, nazev kategorie jsem prebiral ze stareho zahlavi.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Jo, to je mozne. Ja jen pregeneroval ta zahlavi, na zbytek jsem nesahal. Musim promyslet jak to srovnat nejak s jazykovymi verzemi apod.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    občas se přislušný klub tržiště jmenuje trochu jinak, než příslušná kategorie, většinou to nevadí, ale kategorii umění odpovídá klub [tržiště / vlastní tvorba] – to mi přijde jako dvě rozdílné věci
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NAVRY: asi nerozumím, dá se sledovat jak inzerát tlačítkem sledovat v detailu inzerátu, tak všechny diskuze obsahující inzeráty dané kategorie tlačítkem sledovat v příslušné diskuzi
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: Ja u inzeratu moznost sledovat mam. Muzes nejaky screen na co koukas?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    Jo a že na tržišti (zmizely sledovaný a) nejdou sledovat inzeráty, to se ví?
    Nebo je jen nějakej jinej mechanismus?
    Že je sice tlačítko "sledovat", ale to oblíbí Tržiště celý jako diskuzi..
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    hm tak jako admin NIH potvrzuju ze "prihlaseni uzivatele" meli zatrhnuty "muze mazat", to jsem ani netusil ze jde nastavit
    AMANT
    AMANT --- ---
    jo mmnt, maj to tam vsichni prihlaseni, to je veci admina klubu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    NAVRY: taky to tam ted mam, ale pouziti jsem nezkousel:) obecny prava tam ale takovy nejsou a moje osobni uzivatelsky taky ne
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NAVRY: teprv teď jsem to líp prozkoumal, na jinym sledovanym fóru se to neděje. BuĎto mě někdo omylem učinil moderátorem, anebo nastala anarchie v právech diskuse
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    Z nepochopitelného důvodu můžu v NIH mazat cizí příspěvky. Zkusmo jsem FLTHYSADEMO smazal nějakej novej slint, nečekal jsem že mi to projde

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    V https://nyx.cz/market?category=546 vidím jeden čerstvý inzerát, který ale není nikde v [tržiště / knihy / počítače]. Místo toho je jako nejnovější příspěvek jiného uživatele s tělem SERVER ERROR.


    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Cestou jsem potkal pár věcí, začnu třeba tímhle:
    [tržiště / oblečení, boty, doplňky / obuv] a [tržiště / oblečení, boty, doplňky / doplňky] vypadají, že mají povolený zápis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam