• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Vyskákaly mi teď do notifikací nějaké příspěvky z roku 2012 a 2019. Třeba u jednoho z nich je poslení reakce od Blondynky, takže je to fakt nesmysl. Co se děje?
    IORETH
    IORETH --- ---
    Ahoj, mám tu kosmetickou issue:

    Osobní/Soubory: soubor se chová jinak, pokud má koncovku v lower case a v upper case

    Obrazek.jpg --> Obrázek se otevře/zobrazí
    Obrazek.JPG --> Nabídne se stažení souboru
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: no to je default, sirka se urci nejsirsi polozkou.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: a proc je to vlastne roztazeny?
    sou naky prohlizece, ktery to vyjizdej jinak nez chrome na iosu? (tam to vyjede dole v rolovacim menu, takze je uplne jedno, jak dlouhy mena se pod tim budou skrejvat).

    TUILE
    TUILE --- ---
    je, dekuji.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Melo by byt opravene.
    NYX
    NYX --- ---
    Ale i tak na mobilu skryju ten cas asi
    NYX
    NYX --- ---
    Tak dobry, pujde to :-)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: To si nejsem jisty jestli pro standardni formularovy prvek jde. Mozna bych musel vyrobit nejaky vlastni.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: kdyz vidim ty dva screenshoty, tak ma znatelne vetsi misto pro vyrolovani aktivnich pratel. mozna by se dalo dat max na tohle okno a id s delsim nazvem pak pri vyrolovani “pretect” dopredu mimo to okno?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Nabij si telefon...chudinka! Ale ten problem jsem si poznamenal :-)
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: Premyslim, co s tim. zabirat kvuli tomu dalsi vertikalni misto se mi nechce :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    tori je v poste nabidnuta jako osoba pro odpoved.
    ve stary verzi se tori vymechavala a nabidnuty bylo osledni ID pred ni.

    BURAN
    BURAN --- ---
    IOS/Safari:

    PES
    PES --- ---
    NYX: Ach jo, nechat nějaký prostor (i kdyby jen pro premium ;-)) pro userskin.css nahrávané jako poslední, tak si nespokojenci poladí skin jaký potřebují, přepíší si co se jim nelíbí a ubude 3/4 prace ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: span a div. Na "p" to klidne muzu pridat pokud je potreba.
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: Tim smerem vse -> nove to jako toggle funguje. Opacne tam mozna dam nejaky auto-submit, tam reload musi probehnout.
    KEJML
    KEJML --- ---
    PJOTRIK: Použití to na P mne nikdy nenapadlo :) vždycky jsem to dávalo jen na span nebo div, ale smysl to dává :)

    @NYX u jakých všech elementů je spoiler povolen (ptám se kvůli Fyxu, zrovna včera jsem v něm spoilery řešil)?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Oproti drivejsku nejde nastavit spoiler css class paragrafu. S divem to funguje, u paragrafu se class nekde po ceste sezere

    spoiler paragraf



    spoiler div
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NYX: za to se přimlouvám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam