• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nezvyraznoval stary nyx spolecne pratele, kdyz jsem nekomu koukal na profil?
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak letosniho aprila jsem vyresil novym Nyxem. Uvidime co pristi rok :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: v podstate by asi byl zajimavy experiment, kdybys ignory zrusil a kazdy by mohl videt kazdeho.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    No ve chvíli kdy jsem v okně a píšu, tak to je dost zbrklé.

    Opravdu to je na pohyb myší nebo i na psaní? Jinak 5s pro všechno? Teď nevím, dá se to zavřít? Jinak na velkém monitoru mi to v rohu nevadí...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NYX: perfekt, diky.
    NYX
    NYX --- ---
    NAGASAWA: Posta i normalni ignore v diskuzich je neomezeny.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jen dotaz - pocet limitovanych DI se vztahuje i na ignore v poste, anebo je to tam dale neomezene? Vzhledem k tomu, ze tu maji nekteri psychicky "méně stabilní" jedinci klidne i 15 identit a potrebu spamovat lidem postu, tak by omezeni nebylo zrovna dvakrat prijemne.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: najeti mysi ten timeout docasne zastavi (pro tu konkretni notifikaci, ne pro vsechny nicmene).

    Jinak je tam nastaveno 5s pro errory/warningy a 2s pro notifikace. A zacne to bezet teprve od okamziku, kdy v danem okne pohnes mysi.

    Takze na kolik nastavit co? Navrhy?
    PUPU
    PUPU --- ---
    toto PUPU uz funguje, diky za opravu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    když mi v pravo dole vyskočí info o nové reakci, tak se strašně rychle skryje. nestihnu ani postřehnout o co jde. Bylo by možné, aby tam třeba 3 sekundy zůstala a pak fadeoutovala?
    SITH
    SITH --- ---
    prosím doplnit k informaci o nyx prémium, že DI je limitované 10 idčky, díky

    PES
    PES --- ---
    TRAGED: To by musel dát správný typ Collation na ten index v PostgreSQL, ne?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: A nemohl by byt, treba jako option: collate "POSIX"; PROSIM!
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TRAGED: ja to delam takhle GILHAD:
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED: Jo, proste se tak postgres chova. Zprefixuj si to cisly nebo pismeny.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CDO ALERT!

    Ted me to prastilo do oci, seznam klubu zacal pri razeni ignorovat specilani znaky! Jak si ho ted mam setridit podle kategorii? Abecedna to nechci!

    CDO ALERT!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Když něco pastnu (cmd+v) do vyhledávacího pole a kliknu na enter, nic se nestane. Musím to napsat, abych mohl začít hledat. Brave/MacOS
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    muze tohle PUPU byt related k vcerejsimu fixu tohohle? KEJML
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Právě jsem si na nyx nahrál pdf a uložilo se mi mezi soubory jako .bin

    Viz https://nyx.cz/files/000/022/2294281_461d19e8a0b6a456054c/original.bin
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DANYSEK:
    sice takto senilní asi nejsem... ale kdyby se to tvářilo jako vybrané, tak by to naplnilo potřeby :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam