• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Kontrolovat to muzu, ale zarazi to Nyx pri odeslani kdyztak. Stejne jako ocese/zvalidni prichozi HTML.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Tak markdown nebo to co pises ty?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREATDRAKE:
    některé služby stále neumí https...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Nejdůležitější otázka. Bude to umět markdown pro tučné (*TUCNY TEXT*), kurzívu (_kurziva_), škrtnuté (~skrtnute~)? To za me stačí a není potřeba žádný wysiwyg. Nevymýšlejme kolo. Každý to používá v IM.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX:
    insert image sice varuje, že je třeba vkládat https:// ale pak už nepřekontroluje že se tak stalo
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak jsem si vcera hral s nejakym jednoduchym editorem pro inzeraty/udalosti/nastenky/blok.

    editor
    https://nyx.cz/editor

    Cekam od toho zhruba nasledujici:

    • moznost nacist libovolne html, ktere nekdo vytvoril rucne
    • jen zakladni upravy, zadne slozitosti
    • vystup v "nyxim" formatu co se tyce radkovani, ne nejake surove html s radkovanim pres P/DIV/BR atd...
    • lidsky hezky vystup - aby se na stejnem kusu textu mohli stridat lide s editorem a bez

    // Ted to prepisuje/formatuje text po kazdem stisku klavesy, tak to mozna je pomale, realne by se to delalo jen pred submitem.

    Nejsem si jisty, jestli povolovat paste...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: navrhuji zrusit nebo umoznit vypnout. Uz 3. den mi skacou bubliny po pridani fotky do stipacichh :-/
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    VYHULENY_UFO: Kvuli tomu vznikl conyx, uz jsrm to sem psal, ale asi to nebude velka priorita...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ať nahrau soubor do pošty z počítače nebo z mobilu, stejně se to nepropíše do souborů, ale místo to (dočasně) sežere... co dělám blbě?


    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    NELLAS: Díky :) Zkoušela jsem taky, ale jen jednou a asi jsem to tam napsala špatně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //drobna pripominka a asi nema smysl resit, ale vyzkousel jsem textovy prohlizece

    links 2.22 a elinks 0.13.5 me ani neprihlasi

    lynx 2.9.0_pre6 mi dovolil aspon prihlasit, ale neposlu ani prispevek. no mozna neco delam blbe :D

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: V podstatě vůbec. Ale zrovna jsem to ověřila :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jako není to úplně intuitivní :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VERSONNENHEIT: Do kolonky "současné heslo" zadej heslo, zadej email a potvrď.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    VERSONNENHEIT: nevim, možná jen nějakej můj error
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VERSONNENHEIT:
    Toto nestaci? Myslim ze to je ono.

    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Nevím zda se řešilo, na filtru to nevidím.
    Chci si změnit v uložení email pro resetování zapomenutého hesla a objevuje se hláška že mám zadat heslo, ale není ho zadat kam :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: sry za nepresne vyjadreni
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Jo takhle, obrazky. Uz chapu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam