• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Právě jsem vložil příspěvek s URL na nástěnku diskuze a "nepřepsalo" to na nějaký pěkný alias, jako kdybych poslal jen URL na diskuzi

    [TOOMIX @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!]

    ROLAND
    ROLAND --- ---
    NYX: To jsem četl, ale moc tomu nerozumím, občas sice tržiště použíji, ale mě to stačilo tak jak bylo i když bude fajn pokud bude vylepšené, ale hlavně aby zůstalo přehledné.

    Ale to formátování hlavně textu a případně příloh (obrázky, videa) tady ve zprávách mě opravdu chybí.
    Ale chápu.
    Díky.
    NYX
    NYX --- ---
    ROLAND: editor resim (byt ne pro zpravy, spis ty ostatni sekce) - viz [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    Jestli je nejake dalsi formatovani, ktere je potreba, vitam napady...
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Poslední dobou mi nějak nefungují náhledy youtube videí, respektive netuším proč se někdy nechtějí zobrazit a jindy se zobrazí. A to i u jednoho videa na jeden příspěvek.
    V nové verzi se to děje o mnoho častěji než v té staré verzi.
    U dvou videí v jednom příspěvku se mi to povedlo vyřešit tak když ty dva linky oddělím extra prázdným řádkem. A to i extra řádkem od textu. [ROLAND @ Jak se cítíte nebo jakou máte momentálně náladu, vyjádřete hudebně]

    A bylo by prosím možné přidat nějaká ta editační tlačítka ala třeba: Reddit apod?

    PES
    PES --- ---
    KLAIR: Trochu upravený NyxDroid2 alespoň v základu už trochu funguje... ale ještě je na něm Kopec práce...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Bude aplikace na android? Jsem bez ní dost enstastna :-(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Schází mi v klubech vlaječka s dnem / týdnem / měsícem read-only + v právech není žádné tlačítko na potvrzení, pokud kliknu na přidat uživatele, tak se to zaktualizuje, ale současně to nahlásí, že uživatel neexistuje.

    A vůbec, pokud chci někoho přidat, preferoval bych nastavení těch flagů rovnou u okna, kde se zadává nickname - abych ho nemusel v prvním kroku přidat, pak si ho najít někde v dlouhém seznamu a teprve pak udělat, co jsem mu vlastně chtěl provést.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: Jasny. Ja jen, ze nektery markdown procesory spatne renderujou odradkovani v seznamu nebo jim obcas zustane zobrazeny odradkovavaci backslash atp. (GitLab treba)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Holt potrebuji mit reseni, ktere pokryje i slozitejsi pripady a to co navrhujes by pripadne s MD primo kolidovalo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Jasně chápu. NIkdy mi asi nic jiného nechybělo. Nástenka je pro mě něco co se zobrazí jednou a nikdy více. Naopak v textu by mi stacilo to málo a sice si zvyklu ale budu si klepat na celo, ze vetsina IM to ma nejak a tydy pujdes vlastni cestou...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GILHAD: teď to jde a vyleze z toho takovýhle blábol:

    Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy.
    RST cheatlist *šikmo* **tlustě** ``inline`` ...
    HTML cheatlist tlustěšíkmotohle je blbě ...
    BB [kódy zase="používají"] různé [/hranatky]
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: No opravdu se pouziva oboje prave, jen v ruznych situacich. A protoze nad timhle premyslim v kontextu nastenek, inzeratu, udalosti apod...kde je ten text casto trochu slozitejsi, bude potreba mit podporu i pro neco vic nez je B/I/S/U.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: Měl jsem na mysli plaintext čili ASCII 32-126 + češtinu s nabodeníčky (další jazyky dle ctěného uvážení) - tudíž mít možnost sem pastnout následující útvar (a pak nechat na nyxu, jak se s tím popere, co zinterpretuje, co zobrazí a za co mi vynadá, že nemám spárované závorky ) - naprosto stejně, jako kdybych to naklofal na klávesnici

    Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy. 
    RST cheatlist *šikmo* **tlustě** ``inline``  ...
    HTML cheatlist <b>tlustě<i>šíkmo</B>tohle je blbě</i> ...
    BB [kódy zase="používají"] různé [/hranatky]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    nechci být malicherný, ale co jsem psal funguje třeba ve WhatsApp, což je pořád nejrozšířenější IM. Dále třeba ve Skype. Minule tu někdo psal, že to tak má i Messenger od facebooku (nemám, neumím ověřit).

    Pokud bychom se drželi striktně MD, tak wiki mluví o tomto:
    Vlastnosti textu _kurzíva_, *kurzíva*, __tučně__, **tučně**, `neproporcionální`.

    Tedy se liší, ale určitě bych neřekl, že zásadně. Otázkou, zda je lepší se přiklonit k tomu co se opravdu používá a nebo dodržovat nějaký "standard".
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: No pokud markdown, tak bez jakychkoliv uprav. At si tu nevyrabim dalsi ohack jako je to aktualni pseudo-html.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: hlasuju za zakladni markdown (s vychytanyma problemama s odradkovanim, ktery se obcas vyskytnou).
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Plaintext paste je bezproblémový, richtext paste je dumpster fire, to se nevyplatí než jako least-effort ŽÁVES: je to plný pastí a nemá omezení, kolik času tím můžeš zabít :(
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: No markdown ma relativne jasna pravidla (jsou varianty, ale ten zaklad je shodny) a nesedi na nic z toho, cos psal ty. Proto se ptam prave. Plny markdown zvazuji.

    GILHAD: Ok, jsem to napsal blbe...myslel jsem paste nejakych silenych slozitosti :-) Nejspis formou nejakeho whitelistu tagu, ktere projdou. Ale nejake pastovani z wordu apod by po ulozeni stejne dopadlo vselijak.
    Nebo muzu pri paste cehokoliv s tagy to prohnat nejdriv nyxem a vlozit az tu ocistenou verzi. At to skutecne vypada tak, jak to po ulozeni dopadne.
    Tohle budu muset promyslet poradne, at to dava nejaky smysl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam