• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: ok, kdyby bylo potřeba to dát i nějak "textově" na nástěnku, jako třeba tady https://nyx.cz/discussion/689/content/home tak dej vědět
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    děkuji Tragedkovi za nahrání na nástěnku - vypadá to moc pěkně podle mě :-) příště přidám nějaký další stats
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Je to tam.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TOOMIX: jasné tak to nám moc nepomuze protoze nejvetsi des je dostat to práve do toho excelu. nicmene bude lip, ja mel ted 4 mesicni blackout a nestaral se. ted uz to budu aktualizovat prubezneji (doufam)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: určitě by to bylo bez pozadí, prostě tabulka. A ladil jsem to na nějakém Excelu, cos mi poslal ;)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TERZ: Naga to tam má moc pěkný právě toho jsem chtěl zmínit ale zapomněl jsem :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TOOMIX: já bych chtěl aby to mělo nějakou štábní kulturu aspon s tím herním pozadím :-) pokud ho tam dokažeš implementovat tak ok. A co ode mně vlastně potřebuješ? :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: co ten můj convertor do HTML tabulky, co jsem Ti onehdá posílal, ten by nešel použít?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TERZ: no tyvole ted to musi moje vnitrni obsedantne kompulsivni já fixnout.
    TERZ
    TERZ --- ---
    CHEWBACCA: Možná lepší nečitelné :D
    Naga by si ovšem měl dát znovu první 2 yakuzy, takhle to vypadá že začal dvojkou.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: done
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    já sem stará škola kluci mám to v excelu a v png :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA:.... a original nahrajes rucne do souboru v osobni slozce, protoze do klubu to NYX zjevne pri uploadu sezvejkal a zmensil.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    CHEWBACCA: Mas to jako GDocs? Jestli by nebylo lepsi to psat tam.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Ja? :-) Kdyz mi das prava.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: kdo to da na nástěnku aby to bylo čitelný?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Aktual k 15.4.2021 líp to neumim :-) nechal sem tam způsob manufaktury :-)

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MCKIDNEY: dám ti to tam příště, ted sem dodělal aktualizaci UF
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    100% Yakuza 0, pokud te to nechytne: Like a Dragon. Pokud te to chytne pokracuj Kiwami.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JUNGLER: Zacal bych prequelem Yakuza 0, kterej je imho nejlepsim dilem serie. Kdyz te to chytne, tak budes chtit vic a budes tim padem pokracovat dal a kdyz ne, tak alespon nebudes dezorientovanej tim, jakej maji postavy bacground, pokud bys nastoupil do jine epizody. Mrkni na nastenku, kde jsem to chronologicky popsal [Yakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam