• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GODY: screenshot? Verze prohlizece? Ono by se to melo poskladat tak, ze nove jsou videt i kdyz by mely prekryt nazev diskuze. Na tom jsem nic nemenil.
    GODY
    GODY --- ---
    Ahoj, tak dnešní aktualizace asi odstranila zalamovani názvu klubů. Na mobilu tedy název za roh.... a tím pádem není ani vidět, jestli jsou nove příspěvky:(
    NYX
    NYX --- ---
    TMA: Nedivim se. Takove veci se proste nedelaji!
    TMA
    TMA --- ---
    NYX: Děkuju, do jednoho obrázku v poště jsem dal červené kolečko a adresátče se vyděsilo.

    NYX
    NYX --- ---
    Tak uz to slape :-)

    TMA
    TMA --- ---
    NYX: funguje i pokud je ve schránce černobílý obrázek a ctrl+v, ale vzorek je přiložen v zipu

    NYX
    NYX --- ---
    TMA: A nebo pocket par minut, nasadim opravu.
    NYX
    NYX --- ---
    I kdyz asi vim, lde je problem :-)
    NYX
    NYX --- ---
    TMA: posli mi na nyx@nyx.cz ten soubor prosim. Vyzkousim.
    TMA
    TMA --- ---
    Vkládání černobílých obrázků nefunguje, v rohu se objeví hláška "Unable to upload file".

    Stačí jeden nečernobílý pixel a jde to. Viz ukázka.


    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, dobra prace s novym Nyxem... nevim, jak ostatni, ale za sebe bych nejradeji zustal uplne "pod radarem"... tzn. tak, aby vyhledavace nemohly najit nejenom moje anonymizovane prispevky, ale i odpovedi na ne... jenom takovy namet k zamysleni... Diky & at se dari
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    NYX: no ikonky uživatelů by v notifikacich mohly být zobrazeny až po kliknutí na počet liků u daného příspěvků takhle když má něco 100+ liků tak to to trvá dlouho než se všechny ikonky načtou. Nedej bože když mi někde lajkne několik starých příspěvku zaraz který mají třeba 200+ liků , potom ty notifikace jsou komplet vytapetovany ikonkami.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    AETHER: za mne je to mozna ok. Casto prechazim z wifi na mobilni internet, tak dobry,
    NYX
    NYX --- ---
    PNXNTDD: A jak by sis predstavoval, ze to bude vypadat?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PNXNTDD: V podstatě by tam vlastně vůbec ty ikonky uživatelů nemusely být zobrazeny, stejně je to ve výsledku k ničemu.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Nevím jestli je to jenom problém u mě, ale notifikace se načítají extrémně dlouho... všechny ty ikonky uživatelů co dali like to hrozně trvá než se načte a celkově mi přijde že celej novej nyx je o dost pomalejší.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    to nedělal nikdy ne? Vlastně jsem nechápal jak funguje "hlídání IP adresy", tak jak tak mě to neodhlašovalo nikdy...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: Dříve to šlo nastavit při přihlášení
    AETHER
    AETHER --- ---
    Nyx člověka neodhlásí při změně IP adresy - nevím, je-li to bug nebo feature :)
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Nejaka uprava barev pro dark skin je v planu.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    V anketach je vzdy tmave sedou barvou "zvyraznena" volba, pro kterou jsem hlasoval. Nedavalo by smysl, pokud by to bylo naopak? Hlavne v dark skinu mi to prijde matouci..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam