• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VYHULENY_UFO: Mel jsi napsat, ze jsi fotograf a DJ, ktery rad jezdi na czechtekk a ma rad hemalu :))

    jinak jak to pls vypada s dokoupenim mista?..furt mam -0.9Gb..hrozne rad bych smazal treba nejake stare obrazky v diskuzich..ale ve files furt nevidim razeni podle velikosti souboru :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: kdysi mi jedno id napsalo

    podle mě je tu aktivních už jen pár lidí, kteří zažili starý Cyberspace a přišli sem v té první vlně. Jak tehdy běžely registrace, ovšem netuším. Tedy kromě toho, že jeden čas neběžely vůbec.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: ja si pomatuju, ze jsem vyplnoval nejakej formular s otazkou, cim si myslim, ze muzu prispet. ale myslim, ze to nikdo nikdy ani necetl...
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Posilaly se i fyzicke pohledy, mam jich stale nekde schovany balik :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HERKULES: Původní způsob registrace byl napsat nám administrátorům dopis, proč chce dotyčný být na Nyxu.

    lol, tak to nikdy nefungovalo, napsat adminum dopis :D
    NYX
    NYX --- ---
    MONIOUS: Jo, tohle nejak musim prekopat trochu. Znovuzarazovani do trziste by fungovat melo pokud byl predtim inzerat neaktivni dost dlouho. Kdyztak proverim.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: "vyhledat prispevky" ? vidim, ze to je jinak barevny, asi zvyrazneny. Dobry vedet, osobne bych to uvital v poradi diskuze/lidi/prispevky, no ale co uz.
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Enterem jsi asi odpalil tu prvni volbu na prispevky
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: jo, koukam, ze nabidne. Proc? S Enterem to teda hleda co?
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Ti to nabidne pred odentrovanim co hledas, ne?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: hledani diskuzi je asi porad nedoreseny, co? Zkousim hledat veci verejne mezinarodni a "veci verejne" + Enter mi vraci spis prispevky nez diskuze. Postaru byly vysledky roztrideny na lidi/diskuze/prispevky a bylo to prehledny, nebo se pletu?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    https://www.lupa.cz/clanky/marek-janda-nyx-web-ktery-vypada-jako-z-roku-2005-je-super-uzivatele-by-na-zmenu-designu-nadavali/
    https://t.co/A4uV2mZDED

    Pecka. Jsem rád, že má profese je zmíněná jako první uživatelé. Přechod z výběru byl tenkrát jasnou volbou :)
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Budu muset zjistit, jak se ty verze ikonek prioritizuji.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    (ve ff) když si otevřu nyx v dalším panelu, tak má neprůhlednou ikonku. po reloadu je ikonka průhledná. cache jsem si smazal a dělá to dále.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Ahoj, snazila sem se tu najit muj dotaz, nenasla, ale je mozny ze blbe hledam, tak se omlouvam, pokud uz to tu bylo.
    jednak teda ty cudliky sou v my barevny verzi temer nerozeznatelny, clovek se musi fakt soustredit, aby poznal, co je active a co ne, to rozdeleni do skupin se mi driv zdalo lepsi.
    a jednak se inzerat po obnoveni neobjevi v trzisti. ma to tak byt? driv se timhle objevil znova mezi novejma inzeratama...?
    diky

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIGUEL: máš tam špatné uvozovky, musí tam být tyhle "
    HARALD
    HARALD --- ---
    MIGUEL: Přijde mi, že tam máš jiné uvozovky než ty s ascii kódem 34.
    MIGUEL
    MIGUEL --- ---
    Nevim, zda-li bylo nahlaseno, ale v nove verzi mi negunguje vkladani obrazku pres html kod

    img src=“...

    uz jste se s tim nekdo setkal?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: diky :)

    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Klik na jaky obrazek?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Klik na obrázek by měl místo profilu přesměrovat do pošty, s připraveným linkem na klub - i mne by to usnadnilo přidělování přístupů, když mi o něj někdo napíše - takhle musím nejdřív najít ten klub.

    Advanced verze - spolu s textem uživatele a linkem na klub tam budu mít odkazy na schválit pro zápis / jen pro čtění / zamítnout, který javascriptem (tj. nezmizím z pošty) to právo přidělí a uživateli napíše.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    neslo by vratit, aby TITLE stranky stranky ukazoval pocet novych neprectenych prispevku?
    ie mam tab na pozadi, do diskuze prisly 3 novy prispevky a stary nyx zmenil TITLE, na "[+3] %nazev diskuze%", takze jsem primo v seznamu tabu videl, ze se tam objevilo neco novyho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam