• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PES: Já si jen vybavuju diskusi s jedním de..ehm na FB, kde mi pod rukama měnil to, na co jsem odpovídala a obvykle tam něco dodal nebo překroutil původní význam a pak to vypadalo... zajímavě.
    Dovedu si představit dost místních uživatelů, co by to používali dost podobně. To by tam fakt musela být historie editací i s časy. A i tak to bude způsobovat velký chaos.
    PES
    PES --- ---
    NELLAS: Kdyby to bylo omezené jen nějakou dobou po odeslání (varianta do dalšího příspěvku už asi ne, to by někde b
    nebyla šance)...
    ...anebo to pojmout jako automatizaci cesty "zkopírovat", "smazat původní", "odeslat nově upravený" = edit (ale stále jen v nějakém časovém limitu, by původní příspěvek zrušil a editovaný obsah (třeba i s automaticky přidaným textem typu EDITED) po odeslání zařadil jako nový příspěvek
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LOPIK: no, oni taky změnili podmínky a spoustu věcí přehrajou až po zalogování se :/
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KID_MCHUTT: To neni tim, mne to pisledni dobou taky delaji asi vsechny youtuby
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: je. Ve videu je slovo sex, takže je nepřístupné...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIOMIKY: Já si pořád myslím, že by zavládl chaos.
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: Tohle mi funguje. Neni to nastavenim konkretniho videa na yt?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    A jeste takovou z legracniho soudku. Kdyby slo upravovat jiz napsane a odeslane prispevky, to by bylo zajimave.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: A stacilo kliknout a video se prehralo tady.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, bylo by prosim nejak mozne zprovoznit funkcni embedded ytb videa? V podstate kterekoliv video me odkazuje na ytb. Kam nechci. Drive to nejak fungovalo, ze kdyz jsem poslal link na YTB, tak se ukazal nahled a nemusel jsem opoustet Nyx.

    PES
    PES --- ---
    ESTEN: Může to tam být obojí...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    PES, KOC256: nesouhlasim, informace kolik procent hlasujicich zvolilo danou moznost je zajimava a smysluplna. Podil hlasu u dane moznosti vuci celkovymu poctu hlasu je nezajimavy hausnumero.

    TARMAQ: to bylo ve 2d anketach, tam to davalo smysl
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Ale chova se to divne, kdyz to zavru end tagem, tak se da dat i text za to, ale kdyz ten video tag zavru rovnou, nyx to interpretuje jako neuzavrenej a text da dovnitr

    xxx

    <video src="https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/05/cJdtythNRYfYnYm72DChYiAQepz8WJGk.mp4" controls="controls"/>

    yyy
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A já ho celou dobu beru jako nepárovej :D. Nojo, špatnej druh ajťáka. Díky všem :).
    TUILE
    TUILE --- ---
    SALVATOR:
    </video>
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SALVATOR: video tag se musi zavrit, predpokladam ze to nyx v tomdle pripade dela za tebe, za cenu toho ze ti sezere zbytek prispevku

    HTML Video
    https://www.w3schools.com/html/html5_video.asp
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PJOTRIK: Neuzavřenej? Vždyť je na konci ">". Navíc, neuzavřenej tag by nedovolil ani náhled a já to v týhle podobě normálně vložil do auditka.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    SALVATOR: neni to tim ze mas ten video tag neuzavrenej?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Je nejak mozny vkladat videa z twitteru?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zajímavá věc - nejde mi vložit text pod video. Snad to tady už nepadlo, najít se mi podobnej problém nepodařilo.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam